کتاب حمیدرضا صدر با صدا پژمان جمشیدی رونمایی شد

20:43 - 1399/12/03
اخیرا حمید رضا صدر کتابی با ههمکاری پژمان جمشیدی تالیف کرده است که خاطرات فوتبالی جذابی در این کتاب وجود دارد.
کتاب حمیدرضا صدر با صدا پژمان جمشیدی رونمایی شد

به گزارش "ورزش سه"، روز سه‌شنبه پنجم اسفندماه کتاب صوتی «پیراهن‌های همیشه» نوشته‌ی حمیدرضا صدر با صدای پژمان جمشیدی منتشر می‌شود. این تازه‌ترین کتابی است که در استودیو رادیوگوشه ضبط و تهیه شده است و در طرح «یک اتفاق شنیدنی» در فیدیبو منتشر می‌شود.

«پیراهن‌های همیشه» مجموعه‌ای از تک‌نگاری‌های شاعرانه‌ و خاطره‌انگیز حمیدرضا صدر درباره‌ی بزرگان دنیای فوتبال جهان، از پله تا مارادونا، از اریک کانتونا تا الساندرو دل‌پیرو، از کریستیانو رونالدو تا لیونل مسی و دو فوتبالیست بزرگ ایرانی، همایون بهزادی و ناصر حجازی است که نشر چشمه آن را منتشر کرده و مورد توجه کتابخوان‌ها و دوست‌داران فوتبال قرار گرفته است.

کتاب حمیدرضا صدر با صدا پژمان جمشیدی رونمایی شد11

این اولین‌بار است که پژمان جمشیدی، فوتبالیست دیروز و هنرپیشه‌ی امروز، کتابی را شنیدنی کرده است؛ او همزمان با بازی در سریال «خوب، بد، جلف: رادیواکتیو» به استودیو رادیوگوشه آمد و این کتاب را خواند. موسیقی متن این کتاب را آنکیدو دارش طراحی کرده که قبل‌تر برای کتاب شنیدنی «فوتبال علیه دشمن» با صدای عادل فردوسی‌پور هم با رادیوگوشه همکاری کرده است.

قرار است هر سه شنبه یکی از قسمت های این مجموعه با صدای پژمان جمشیدی منتشر شود. پژمان در هفته های اخیر یادداشتی احساسی را با صدای خود به یاد مهرداد میناوند خوانده بود که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

منبع ورزش 3