مانع بزرگ ژنرال در لیگ بیستم

20:30 - 1399/12/03
تیم گل گهر سیرجان با هدایت امیر قلعه نویی در آخرین بازی نین فصل برلبر پرسپولیس شکست تلخی را تجربه کردند و به نوعی نتوانستند که روند خوب خود را در لیگ بیستم ادامه دهند.
مانع بزرگ ژنرال در لیگ بیستم

به گزارش "ورزش سه" پیش از آن‌که جشنواره گل شاگردان یحیی گل‌محمدی در سیرجان به پا شود و آن‌ها حریف خود را با پنج‌گل گلباران کنند، یک فرصت ایده‌آل در اختیار تیم میزبان قرار گرفت اما گل‌گهری‌ها با بدشانسی نتوانستند دروازه پرسپولیس را باز کنند؛ فرصتی که روی یک ارسال ضربه کرنر نصیب شاگردان قلعه‌نویی شد.

احمدرضا زنده روح توپ را از سمت چپ دروازه پرسپولیس ارسال کرد و توپ مستقیما به سوی دروازه لک کمانه کرد اما پیش از ورود به دروازه به تیرک اصابت کرد تا یک گل زیبا در سیرجان به ثبت نرسد و شاگردان قلعه‌نویی نتوانند در همان 15 دقیقه آغازین از حریف خود پیش بیفتند.

البته این بدشانسی مختص به دیدار با پرسپولیس نیست، چرا که سرمه‌ای‌پوشان گل‌گهر با 8 ضربه به تیرک دروازه در طول نیم‌فصل نخست لیگ بیستم، رکورددار هستند و بدون‌شک اگر این بدشانسی گریبان آن‌ها را نمی‌گرفت، پایانی بهتر در نیم‌فصل برای‌شان رقم می‌خورد و این فرصت را داشتند تا در جمع 4 تیم برتر جدول باشند.

منبع ورزش 3