ثبت رکورد ویژه برای شاگردان یحیی در لیگ بیستم

20:20 - 1399/12/03
شاگردان یحیی گل محمدی با پیروزی در آخرین بازی نیم فصل برابر گل گهر یک رکورد ویژه به ثبت رساندند.
ثبت رکورد ویژه برای شاگردان یحیی در لیگ بیستم

به گزارش "ورزش سه"در جریان هفته هشتم لیگ نوزدهم بود که پرسپولیس توانست در بوشهر با پنج گل حریف خود را گلباران کند؛ در آن زمان هدایت سرخ‌پوشان برعهده گابریل کالدرون بود و در آن مسابقه پرگل، علی علیپور توانست برای پرسپولیس هت‌تریک کند و ستاره تیمش در آن مسابقه بود. پیروزی‌های به این شکل قاطعانه در فوتبال ایران کم پیش می‌آید اما پرسپولیسی‌ها توانستند برای دومین فصل متوالی این نتیجه را تکرار کنند.

آن‌ها در آخرین دیدارشان در نیم‌فصل اول لیگ بیستم، جمعه در سیرجان توانستند گل‌گهر با هدایت امیر قلعه‌نویی را با پنج گل تحقیر کنند تا در فاصله 483 روز سرخ‌پوشان موفق شده باشند دو حریف خود را با اختلاف پنج شکست بدهند؛ دو پیروزی که با هدایت دو سرمربی مختلف به دست آمد و البته در ترکیب پرسپولیس هم تغییرات پرشماری در دیدار با گل‌گهر نسبت به مصاف با شاهین به وجود آمده بود.

ثبت رکورد ویژه برای شاگردان یحیی در لیگ بیستم6

جالب آن‌که ترکیب پرسپولیس در دیدار با گل‌گهر نسبت به دیدار با شاهین، 8 تغییر داشت و خبری از علیرضا بیرانوند، حسین کنعانی‌زادگان، فرشاد احمدزاده، محمد نادری، محسن ربیع‌خواه، مهدی ترابی، شجاع خلیل‌زاده و علی علیپور نبود!

البته بهترین برد پرسپولیس در لیگ برتر لیگ سیزدهم به دست آمد، جایی آن‌ها توانستند مس کرمان تحت هدایت پرویز مظلومی را با 6 گل در خانه خود گلباران کنند.

ثبت رکورد ویژه برای شاگردان یحیی در لیگ بیستم8

منبع ورزش 3