حامد لک و ثبت یک رکورد جدید در پرسپولیس

20:16 - 1399/12/03
حامد لک گلر پرسپولیس در آخرین بازی نیم فصل اول لیگ برتر توانست برابر تیم گل گهر سیرجان دروازه خود را بسته نگه دارد تا از این حیث یک رکورد جدید برای خود به ثبت برساند.
حامد لک و ثبت یک رکورد جدید در پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه" حامد لک که حالا با هشت کلین‌شیت یکه‌تاز جدول بیشترین کلین‌شیت‌ها در لیگ بیستم است، با حضور در ترکیب پرسپولیس در جدال مقابل گل‌گهر سیرجان توانست 251مین تجربه لیگ‌برتری خود را به دست آورد؛ تجربه‌ای که ماحصل حضور 10 ساله او در سطح اول فوتبال ایران است. جالب آن‌که در مجموع آمار سنگربان پرسپولیس در ادوار لیگ برتر، او یک رکورد نزدیک به تعداد بازی‌هایش هم دارد و 250 بار دروازه‌اش را باز شده دیده است!

لک که در پرسپولیس به احترام علی کریمی، عدد پیراهن او را در کنار شماره 1 قرار داده و پیراهن شماره 81 را به تن می‌کند، در مصاف با گل‌گهر توانست هشتاد و یکمین برد دوران فوتبالی‌اش را به تجربه کند تا از این حیث هم به عدد مورد علاقه خود برسد؛ ضمن آن‌که دروازه‌بان پرسپولیس با بسته نگه داشتن دروازه خود مقابل گل‌گهر، 86مین کلین‌شیت خود را هم در ادوار لیگ برتر انجام داد تا به طور میانگین از هر سه مسابقه در دوران فوتبالی‌اش، یک بازی موفق به کلین‌شیت شده باشد.

حامد لک و ثبت یک رکورد جدید در پرسپولیس10

منبع ورزش 3