برگزاری اردوی جدید تیم ملی در آینده نزدیک

11:41 - 1399/12/03
به احتمال فراوان اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان از فروردین ماه آغاز خواهد شد.
برگزاری اردوی جدید تیم ملی در آینده نزدیک

به گزارش "ورزش سه"، با وجود لغو بازی تیم ملی در فروردین ماه که قرار بود در استادیوم آزادی و در برابر هنگ کنگ برگزار شود تیم ملی در تعطیلات نوروز اردوی تدارکاتی خود را بر پا خواهد کرد.

اسکوچیچ در نشست با اعضای کمیته فنی یاد آور شده اگر چه بازی تیم ملی در فروردین ماه لغو شده اما تیم ملی نیازمند برگزاری این اردو است تا برای بازی هایی که خرداد ماه برگزار می شود هماهنگی های لازم را به دست بیاورد. تیم ملی از زمان روی کار آمدن اسکوچیچ تا اکنون بازی رسمی نداشته اما در دیدارهای تدارکاتی که به میدان رفته ارایه گر بازی های خوبی در برابر حریفان بوده و خوب هم نتیجه گرفت.

اینکه آیا تیم ملی در اردوی فروردین ماه بازی دوستانه برگزار خواهد کرد یا نه مشخص نیست اما برپایی اردوی تدارکاتی از سوی اسکوچیچ قطعی است. بنا بر اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار تیم ملی در برابر هنگ کنگ که قرار بود 5 فروردین در استادیوم آزادی تهران برگزار شود به بهانه شیوع ویروس کرونا لغو شده است. قرار است بازی های گروه ایران خرداد ماه به صورت متمرکز در یکی از کشورها برگزار شود. ایران هم یکی از نامزدهای میزبانی است اما به نظر می رسد در نهایت کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیمش بر این باشد که بازی های هر گروه در کشور بی طرف برگزار شود.

منبع ورزش 3