رضایت ادینسون کاوانی از زندگی در منچستر

11:30 - 1399/12/03
ادینسون کاوانی ستاره منچستریونایتد از حضور در جمع شیاطین سرخ ابراز خرسندی کرد.
رضایت ادینسون کاوانی از زندگی در منچستر

به گزارش "ورزش سه"، کاوانی در اکتبر گذشته به عنوان یک بازیکن آزاد از PSG به منچستریونایتد پیوست. از آن زمان تاکنون این مهاجم باتجربه کاملا در ترکیب شیاطین سرخ جا افتاده و می گوید که عاشق زندگی در منچستر یونایتد است.

مهاجم 34 ساله یونایتد به غروب حرفه خود نزدیک می شود اما به همین زودی با به ثمر رساندن چندی گل مهم، ارزش خود را در جمع شیاطین سرخ ثابت کرده است و از زندگی در اولدترافورد بسیار راضی است.

کاوانی گفت: "من دارم این باشگاه را از نزدیک تجربه می کنم و تقسیم رختکن با این بازیکنان، این مهاجمین و این جوانان چیزی است که من بسیار دوست دارم و به خاطر آن هیجان زده ام."

رضایت ادینسون کاوانی از زندگی در منچستر8

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، نیز راجع به اهمیتی که تجربه کاوانی برای آنها دارد و خط حمله ای که بدون حضور او بی تجربه خواهد بود، صحبت کرده است.

این ستاره ملی پوش اروگوئه ای گفته که نظراتش را به دیگران تحمیل نمی کند اما خوشحال می شود که تجربیاتش را در اختیار بقیه بگذارد و در صورت لزوم راهنماییشان بکند.

کاوانی گفت: "به عنوان کسی که کمی مسن تر هستی، چیزهایی هست که تو می بینی اما شاید آنها به عنوان بازیکنان جوانتر نتوانند هنوز به خوبی ببینند. چیزهای معمولی و هر روزیه فوتبال... من اینجا هستم تا بهترین عملکردی که در توانم هست را ارائه دهم و همچنین گاهی نظراتم در مورد مسائل مختلف را در اختیار دیگران بگذارم.

من واقعا دوست ندارم همینجوری دیگران را نصیحت کنم. ترجیح می دهم که از بقیه حمایت کنم و برای کمک در کنارشان باشم. دوست دارم که بهترین نمایشم را داشته باشم. اگر کسی بخواهد از چیزی سرمشق بگیرد، چیزی که من انجام داده ام، خب بله با همه وجود حاضر به کمک و راهنمایی هستم."

رضایت ادینسون کاوانی از زندگی در منچستر15

کاوانی در تابستان گذشته با قراردادی یک ساله به منچستریونایتد پیوست، اما به خوبی در این تیم جا افتاده و مذاکرات برای تمدید قرارداد با وی آغاز شده است.

صحبت های او راجع به اینکه عاشق زندگی در اولدترافورد است، این امید را می دهد که او نیز مایل به فعال کردن بند تمدیدی که در قراردادش با یونایتد وجود دارد، باشد و سولسشر نیز امیدوار است که این صحبت های مثبت در پایان موجب ماندن کاوانی در اولدترافورد شود.

منبع ورزش 3