مرگ دو هنرمند معروف ایرانی در تصادف ارومیه + جزئیات

11:01 - 1399/12/03
در تصادف مرگبار ارومیه 2 هنرمند کشور جان باختند.

در تصادف مرگبار ارومیه 2 هنرمند کشور جان باختند. برخورد خودروی هنرمندان ارومیه‌ای با یک سواری در جاده سلماس منجر به مرگ 4 سرنشین این دو خودرو شد.جعفرزاده، مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی در تشریح این خبر گفت: جمعه شب بر اثرتصادف جاده‌ای شدید در محور سلماس به ارومیه ۴ نفر جان باختند. این تصادف در ۱۰ کیلومتری محور ارومیه - سلماس سه راهی آبگرم شهرستان ارومیه بر اثر برخورد یک دستگاه سواری تندر ۹۰ با یک دستگاه پراید رخ داد که باعث انحراف خودروها از جاده شد؛ در این حادثه ۴ نفر در دم جان باختند و یک نفر مصدوم که به بیمارستان منتقل شد.

مرگ دو هنرمند ارومیه ای در تصادف رانندگی

جمعیت هلال احمر مستقر در پایگاه شهید افشارجو (گردنه قوشچی) با اطلاع از این سانحه مرگبار با همکاری آتش‌نشانی در محل حضور یافته و نسبت به رهاسازی اجساد گرفتار اقدام کردند.مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی گفت: یک‌ مصدوم دیگر توسط عوامل مرکز فوریت ۱۱۵به بیمارستان انتقال داده شد.

سرنشینان خودروی پراید از هنرمندان نامی شهرستان ارومیه بودند که برای تهیه فیلم مستند عازم شهرستان خوی بودند.

در این سانحه فرشاد غلامی «هنرمند طنز پرداز» و وحید رضوی «هنرمند عکاس» جان خود را از دست دادند.سرهنگ کمال حسین‌زاده، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی در این باره گفت: با دریافت خبر تصادف شدید بین ۲ دستگاه خودروی سواری ال ۹۰ و پراید در محور سلماس - ارومیه، مأموران پلیس راه بسرعت در محل سانحه حاضر شدند و نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد چهار نفر از سرنشینان هر ۲ خودرو، در دم جان خود را از دست داده‌اند.

اوادامه داد: با همکاری آتش‌نشانی، هلال احمر، راهداری و نیروهای پلیس راه، یک مصدوم این حادثه به همراه فوتی‌ها بسرعت به بیمارستان خاتم الانبیا(ص) سلماس اعزام شد.سرهنگ حسین‌زاده گفت: با توجه به تاریکی شب، علت اصلی تصادف و مقصر در محل حادثه مشخص نشد و اقدامات تکمیلی برای شناسایی مقصر در حال انجام است.

منبع : رکنا