اظهار نظر عجیب سرمربی بارسلونا در شب تحقیر!

20:39 - 1399/12/02
کومان سرمربی بارسلونا اذعان داشت که از درگیری بعد بازی بازیکنانش در شب باخت سنگین برابر پاریس لذت برده است.
اظهار نظر عجیب سرمربی بارسلونا در شب تحقیر!

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا پس از شکست خانگی تلخ 1-4 برابر پی اس جی خود را برای بازی با کادیز مهیا می کند. شرایط بارسا در لالیگا در هفته های اخیر خوب و مثبت بوده و این تیم موفق به کسب 7 برد متوالی شده است.

اظهار نظر عجیب سرمربی بارسلونا در شب تحقیر!10

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری این بازی و در مورد شکست تیمش از پی اس جی گفت:« همیشه وقتی شکست می خورید، دوست دارید سریع بازی بعدی برگزار شود چون انگیزه جبران دارید. می خواهیم نشان دهیم بارسا در مسیر صعودی قرار دارد و باید به روند بردهای مان در لالیگا ادامه دهیم. می دانم که برابر پی اس جی چه اتفاق تلخی رخ داد ولی ما تیم جاه طلبی هستیم و قصد داریم واکنش خوبی نشان دهیم.»

کومان ادامه داد:« دنیا پس از یک باخت به اتمام نمی رسد. باید شکست را تجزیه و تحلیل کرد، با بازیکنان به صحبت پرداخت و برای جبران، سخت تمرین کرد. برابر پی اس جی توپ های زیادی از دست دادیم و اینگونه به حریف شانس های زیادی دادیم. باید سختگیرانه تر و با جدیت بیشتر بازی کرد و معتقدم برابر کادیز فرصت خوبی برای جبران داریم.»

اظهار نظر عجیب سرمربی بارسلونا در شب تحقیر!7

اهداف بارسا:« هنوز در هر سه جام فصل شانس داریم. بله؛ لیگ قهرمانان دیگر خیلی دشوار شده ولی در کوپا دل ری می توانیم باخت 2-0 دور رفت به سویا را جبران کرده و راهی فینال شویم. البته در این راه کمی خوش شانسی هم باید چاشنی کار شود. من به صعود به فینال کوپا دل ری ایمان دارم. در لالیگا بستگی دارد اتلتیکو چقدر امتیاز از دست بدهد. ما بارسا هستیم و نباید منفی فکر کنیم.»

جذب ارلینگ هالند:« ایده های خودم را برای انتقالات تابستانی دارم ولی ابتدا باید رئیس جدید باشگاه انتخاب شود و سپس باید بنشینیم و در مورد آینده حرف بزنیم.»

اظهار نظر عجیب سرمربی بارسلونا در شب تحقیر!5

مشکل بارسا برابر تیم های بزرگ:« چند ماه پیش در زمین یوونتوس برنده شدیم و می توانیم پی اس جی را هم در پاریس شکست دهیم. در بازی سه شنبه شب مشکلاتی داشتیم و معتقدم با رفع نقاط ضعف، می توانیم در بازی برگشت کارهای بیشتری انجام دهیم. پی اس جی برابر ما خوب و موثر کار کرد ولی اینطور نیست که ما در بازی برگشت نتوانیم پایاپای بازی کنیم. بارسا توان مقابله با تیم های بزرگ را دارد و می توانیم بر هر تیمی پیروز شویم.»

تنش لفظی و فحاشی پیکه و گریزمان:« در طول یک بازی هیجان بر بازیکنان غالب می شود و معتقدم اینکه در یک تیم بازیکنانی باشند که به مسائل منفی واکنش نشان دهند، خیلی هم خوب است. من در این هیچ اشکالی نمی بینم و خوشم هم می آید. سپس باید صحبت کرد و جو را آرام کرد. برای پیروزی در هر بازی باید از همه توان تان مایه بگذارید. دوست ندارم بازیکنان در زمین ساکت باشند و چشم شان را به روی مشکلات ببندند.»

اظهار نظر عجیب سرمربی بارسلونا در شب تحقیر!1

منبع ورزش 3