تمجید بی سابقه گواردیولا از سرمربی آرسنال

13:19 - 1399/12/02
پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی به تمجید از آرتتا مربی فعلی آرسنال و دستیار سابق خود پرداخت.
تمجید بی سابقه گواردیولا از سرمربی آرسنال

به گزارش "ورزش سه"، میکل آرتتا در دوران حضور روی نیمکت منچسترسیتی به عنوان دستیار پپ گواردیولا کار می کرد و او همیشه این سرمربی اسپانیایی را مورد ستایش قرار داده است. اما در آستانه دیدار منچسترسیتی مقابل آرسنال در لیگ برتر، پپ گواردیولا مدعی شد تاثیری روی روند مربیگری آرتتا نداشته و او خودش همه چیز را آموخته است.

پپ گواردیولا گفت: "هدف ما هنگام حضور در هر مسابقه ای کسب یک دستاورد جدید و نه حفظ یک روند است. حالا نیز هدف ما هنگام نزدیک شدن به پایان فصل افزایش شانس قهرمانی در لیگ برتر است و ما به همین روند ادامه می دهیم. میکل آرتتا نیاز به کمک کسی ندارد و کاملا برای مقابله با چنین شرایطی آماده شده است. او شخص مهمی در زندگی من است. زمانی ما در دوران حضور در منچستر ارتباط زیادی با هم داشتیم و همه چیز به خوبی پیش می رفت.

تمجید بی سابقه گواردیولا از سرمربی آرسنال9

من هرگز الهام بخش آرتتا نبوده ام و او هر چه می داند خودش یاد گرفته است. من هرگز تاثیری روی آرتتا نداشته ام و باید از خود او و کادر فنی اش تمجید کرد. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که آرتتا در ماه های آخر به من نشان می دهد همه سرمربیان به زمان نیاز دارند و او نیز از این قاعده مستثنی نیست. در دو ماه گذشته و در همه مسابقات آرسنال بهتر از حریف بازی کرده است.

باید جوری بازی کرد که سزاوار کسب نتیجه باشیم، اما گاهی اوقات شما می بازید و نمی توانید شرایط را کنترل کنید. آرسنال در بازی های اخیر همیشه از نظر کنترل بازی، ایجاد موقعیت های بیشتر و موقعیت ندادن و حفظ دروازه بهتر از حریف بوده است."

منبع ورزش 3