روزشمار آینده مسی در بارسلونا

21:39 - 1399/12/01
بسیاری از کارشناسان مطرح دنیا معتقدند که مسی به روز های پایانی خود در بارسلونا نزدیک شده است و بزودی از تیم اسپانیایی جدا خواهد شد.
روزشمار آینده مسی در بارسلونا

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از اسپورت، شکست عجیب خانگی بارسا از پی اس جی کار این تیم برای ادامه مسیر در لیگ قهرمانان را بسیار دشوار کرده و این تیم پس از سال ها در یک هشتم نهایی حذف خواهد شد مگر اینکه مثل 4 سال پیش معجزه ای دیگر را رقم بزند. بازی برگشت سه هفته دیگر در پارک دو پرنس برگزار می شود و دشوار بتوان تصور کرد که بارسا بتواند ورق را برگرداند هرچند در فوتبال چیزی غیرممکن نیست.

روزشمار آینده مسی در بارسلونا10

برخی معتقدند در صورت حذف بارسا لیونل مسی تصمیم جدایی اش در پایان فصل را قطعی خواهد کرد. بین یکشنبه آینده تا بازی برگشت برابر پی اس جی، 18 روز فاصله است و شاید اتفاقات این بازه زمانی، در این تصمیم گیری مسی بسیار تعیین کننده باشد.

بارسا پس از تساوی دیشب اتلتیکو برابر لوانته حالا با تعداد بازی برابر با این تیم و با 9 امتیاز کمتر در رده سوم لالیگا قرار دارد و دیگر حق کوچکترین اشتباهی در بازی های باقیمانده ندارد. بارسا 7 بازی متوالی در لالیگا برنده شده و یکشنبه شب باید در نوکمپ از کادیز میزبانی کند. بارسا چهارشنبه بعد بازهم در یک بازی خانگی به میدان می رود و این بار الچه را در یک دیدار معوقه پیش رو خواهد داشت.

روزشمار آینده مسی در بارسلونا13

بازی بعدی بارسا در سانچس پیسخوان برابر سویا(لالیگا) خواهد بود. پس از این بازی بارسا دیدار برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری برابر سویا را برگزار خواهد کرد در حالی که باید شکست 2-0 بازی رفت را برگرداند.

در ادامه بارسا باید به زمین اوساسونا برود و سپس بازی برگشت برابر پی اس جی از راه می رسد.

حذف از کوپا دل ری و لیگ قهرمانان یعنی بارسا محکوم به قهرمانی لالیگا خواهد بود که کار بسیار دشواری است. یک فصل بدون جام دیگر نیز یعنی خداحافظی احتمالی با لیونل مسی.

منبع ورزش 3