بهترین آمار کلین شیت لیگ بیستم متعلق به پرسپولیس

20:47 - 1399/12/01
تیم پرسپولیس آمار فوق العاده ای در بسته نگه داشتن دروازه خود در این فصل رقابت های لیگ برتر به ثبت رسانده است.
بهترین آمار کلین شیت لیگ بیستم متعلق به پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت در حالی نیم فصل اول را به پایان رساندند که شروع متزلزلی در این رقابت ها داشتند و تا میانه های جدول نیز پایین رفتند اما بهبود عملکرد دفاعی این تیم در 5 بازی اخیر سبب شد تا آن ها علاوه بر بسته نگه داشتن دروازه خود، تیم را به سمت پیروزی نیز هدایت کنند.

حامد لک دروازه بان تیم پرسپولیس که در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بسیار خوبی در درون دروازه داشت، امروز هم توانست نمایش درخشانی را ارائه کند و در ترکیب تیم بدرخشد. او روی ارسال های پرتعداد گل گهر خروج های موفقی داشت. او امروز 6 بار به صورت موفق از دروازه بیرون آمد و همچنین سه مهار داشت تا یکی از بهترین های پرسپولیس در روز پیروزی پرگل باشد.

علاوه بر او، نمی‌توان از نقش کلیدی مدافعان میانی پرسپولیس نیز به سادگی عبور کرد. کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی پرسپولیس که پس از مصدومیت محمدحسین کنعانی زادگان و از نیمه دوم بازی با آلومینیوم به خط دفاعی منتقل شد، عملکرد ستودنی در این پست داشت و در کنار سیدجلال حسینی به کلین شیت های پنج گانه تیمشان کمک کرد.

کامیابی نیا و سیدجلال حسینی زوج خط دفاعی مستحکمی را تشکیل دادند و در روزهایی که هواداران پرسپولیس نگرانی زیادی از بابت خط دفاعی داشتند، این دو نمایش هایی درخشان ارائه کردند و اجازه ندادند که مهاجمان تراکتور، ماشین سازی، گل گهر، پیکان و مس رفسنجان گلزنی کنند تا قرمزها با گل خورده تک رقمی نیم فصل را به پایان برسانند.

بهترین آمار کلین شیت لیگ بیستم متعلق به پرسپولیس8

منبع ورزش 3