غایب اصلی نیمکت گل گهر؛ امیر قلعه نویی

20:01 - 1399/12/01
غیبت امیر قلعه نویی در نیمکت تیم گل گهر سیرجان در بازی امروز برابر پرسپولیس کاملا حس میشد.
غایب اصلی نیمکت گل گهر؛ امیر قلعه نویی

به گزارش "ورزش سه"، تیم گل گهر سیرجان علاوه بر گادوین منشا یک چهره سرشناس دیگر را هم در بازی امروز همراه ندارد. امیر قلعه نویی سرمربی این تیم به دلیل چهار کارته شدن در دیدار امروز غایب است و نمی‌تواند تیمش را همراهی کند تا در غیاب او سعید الهویی از کنار زمین تیم را هدایت کند.

قلعه‌نویی در این سال‌ها به عنوان سرمربی تیم های مس کرمان، سپاهان و تراکتور مقابل پرسپولیس قرار گرفت اما مهم ترین تقابل او به عنوان سرمربی استقلال بود که در قالب دربی پایتخت به مصاف پرسپولیس رفت و تا دو بازی آخر، هیچ شکستی را تجربه نکرد. قلعه نویی این فصل نیز انگیزه زیادی برای رویارویی با پرسپولیسی ها داشت اما محرومیت انضباطی مانع از این اتفاق شد.

غایب اصلی نیمکت گل گهر؛ امیر قلعه نویی18

او در این سال ها همیشه تقابل های جالبی نیز با طرفداران پرسپولیس داشته که اوج آن‌ها در یکی دو سال اخیر به عنوان سرمربی سپاهان بود. البته که قلعه نویی همیشه تلاش کرده که احترام هواداران پرسپولیس را حفظ کند و رابطه خوبی بین طرفین وجود داشته است.

سعید الهویی در این سال ها به عنوان آنالیزور و حالا کمک مربی در کادرفنی تیم های قلعه نویی حضور داشته و حتی در نشست خبری نیز به جای قلعه نویی حضور می‌یابد و حالا در غیاب او، نقشی بیشتر پیدا کرده است.

منبع ورزش 3