آمادگی جهانبخش برای بازی مقابل کریستال پالاس

19:14 - 1399/12/01
علیرضا جهانبخش بعد از دوری طولانی مدت می تواند برای تیم برایتون دوباره بازی کند.
آمادگی جهانبخش برای بازی مقابل کریستال پالاس

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جهانبخش از آغاز این فصل با بدشانسی‌های پیاپی دست و پنجه نرم کرده و در واقع مصدومیت‌های متوالی موجب شده تا این ستاره ایرانی نتواند بازی‌های زیادی در ترکیب تیم گراهام پاتر انجام دهد.

برایتون در ۳۷ روز اخیر هفت مسابقه در لیگ برتر انگلیس و دو دیدار در جام حذفی انجام داده که در این ۹ بازی علیرضا جهانبخش را بخاطر آسیب دیدگی در اختیار نداشته است، اما حالا سرمربی این تیم خابر از پایان مصدومیت بازیکن ایرانی‌اش داد.

آمادگی جهانبخش برای بازی مقابل کریستال پالاس4

جهانبخش که در این فصل ۱۱ بازی در لیگ جزیره انجام داده و سه بار در جام اتحادیه و یک بار در جام حذفی انگلیس به میدان رفته، موفق به زدن دو گل و تاثیرگذاری روی سه گل طی این مدت داشته و حالا امیدوار است با پایان بدشانسی‌ها و بازگشت به میادین، بتواند دوباره روند خوب خود را آغاز کند.

تیم فوتبال برایتون روز دوشنبه هفته آینده در بیست و پنجمین بازی فصل میزبان کریستال پالاس رده چهاردهمی خواهد بود که بنابر اعلام گراهام پاتر سرمربی این تیم، علیرضا جهانبخش و دنی ولبک می‌توانند بازی کنند، اما طارق لمپتی و آدام وبستر همچنان مصدوم هستند.

جهانبخش که در دیدار مرحله سوم FA Cup مقابل نیوپورت آسیب دید و در دقیقه ۷۱ تعویض شده بود، در دور رفت لیگ برتر انگلیس هم بخاطر مصدومیت دیدار با کریستال پالاس ر ا از دست داده بود ولی اکنون امیدوار است با نظر پاتر بتواند روز دوشنبه برابر این تیم به میدان برود.

منبع ورزش 3