گلزنی لحظات پایانی آبی ها در دربی هنرمندان

11:20 - 1399/12/01
دیدار دربی هنرمندان که با حواشی فراوان همراه بود با نتیجه تساوی با پایان رسید.
گلزنی لحظات پایانی آبی ها در دربی هنرمندان

به گزارش ورزش سه، از ساعت ۱۴:۳۰ در مجموعه ورزشی غدیر تیم های هنرمندان قرمز و آبی به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی دیدار یادبود برای زنده یاد علی انصاریان، مهرداد میناوند و همچنین چند هنرمند تازه درگذشته برگزار می‌شد و در آن جمعی از بازیگران، مجریان، خوانندگان و البته پیشکسوتان فوتبال حضور داشتند و در دو تایم ۳۵ دقیقه ای به مصاف هم رفتند.

گلزنی لحظات پایانی آبی ها در دربی هنرمندان20

در نیمه اول بازی دست هنرمندان سرخپوش بود و سرانجام شوت استثنایی امیر مقاره، عضو گروه ماکان بند به ثمر نشست و دروازه پیمان طالبی باز شد تا بازی ۱-۰ شود. دقایقی بعد طالبی مجری برنامه طبیب جای خود را به پرویز برومند گلر سابق آبی ها داد تا اطمینان به دروازه تیم آبی برگردد.

گلزنی لحظات پایانی آبی ها در دربی هنرمندان6

در نیمه نخست اغلب هنرمندانی چون پویا امینی، سیدجواد هاشمی، امیر عباس گلاب و... در تیم هنرمندان استقلال حضور داشتند اما در نیمه دوم رضا عنایتی، علی نیکبخت، حسین کاظمی و... جای آن ها را گرفتند تا آبی ها پرستاره تر برای جبران وارد زمین شوند.

در تیم قرمزها نیز محمد پروین، نیما نکیسا، رضا جباری، حسن خان محمدی و... وارد زمین شدند و در نیمه دوم بازی سر و شکل جدی تری به خود گرفت.

گلزنی لحظات پایانی آبی ها در دربی هنرمندان5

با این حال درخشش نیما نکیسا چند بار متوالی آبی ها را از گلزنی بازداشت. حرکت رضا عنایتی در محوطه جریمه و سرنگون شدنش سبب شد تا امیر عرب براقی در سوت خود بدمد و پنالتی بگیرد و بهرام افشاری،باژیگر نقش بهتاش در پایتخت پشت توپ بایستد. ضربه او را نیما نکیسا به شکلی تماشایی و با پا مهار کرد تا استقلال همچنان از گلزنی ناکام بماند.

گلزنی لحظات پایانی آبی ها در دربی هنرمندان17

در ادامه حسین کاظمی و نیکبخت هم روی دروازه نکیسا خطرساز ظاهر شدند اما زننده گل کسی نبود جز مهدی ماهانی. در دقیقه ۶۸ یک ارسال زمینی از سمت راست با شوت سرضرب این بازیکن همراه شد و سرانجام دروازه قرمزها فرو ریخت.

نکته جالب بعد از گل ماهانی خوشحالی عجیب و غریبی انجام داد و پیراهنش را درآورد و همگام با او بهنام بانی که سر از پا نمیشناخت هم دست به این کار زد.

گلزنی لحظات پایانی آبی ها در دربی هنرمندان9

یک دقیقه بعد محمد پروین از وسط زمین دروازه برومند را نشانه رفت و چیزی نمانده بود تا دوباره پیروزی به اردوی قرمزها برگردد اما واکنش برومند مانع از تغییر نتیجه شد.

بازی با همان نتیجه ۱-۱ یه پایان رسید تا هنرمندان قرمز و آبی در یک دیدار خیریه به تساوی بسنده کنند.

گلزنی لحظات پایانی آبی ها در دربی هنرمندان8

منبع ورزش 3