قایدی همچنان غایب اصلی تمرینات استقلال

10:34 - 1399/12/01
غیبت های متوالی مهدی قایدی در تمرینات استقلال همچنان ادامه دارد و به دلایل مختلف در تمرین گروهی تیم شرکت نمی کند.
قایدی همچنان غایب اصلی تمرینات استقلال

به گزارش "ورزش سه"، تمرین استقلال برای دیدار با مس رفسنجان، امروز نیز در مجموعه راه آهن آغاز شد که یکی از نکات مهم این تمرین، غیبت مهدی قایدی مهاجم بوشهری آبی پوشان برای سومین روز متوالی بود.

پس از دیدار استقلال مقابل سپاهان که روز شنبه با شکست آبی پوشان همراه شد، کادرفنی روزهای یکشنبه و دوشنبه تمرینات تیم را تعطیل کردند تا بازیکنان این تیم از روز سه شنبه در دو جلسه تمرینی صبح و عصر حضور پیدا کردند که مهدی قایدی در هر دو جلسه تمرینی حضور پیدا نکرد.

غیبت قایدی که تا دیروز نیز ادامه داشت باعث شد صبحت های غیررسمی از سوی مسئولان استقلال در فضای مجازی منتشر شود که باشوی کوچک از امروز در تمرینات تیم حضور پیدا می کند ولی با این وجود قایدی در جلسه تمرینی پنج شنبه نیز غایب بود تا بحث اختلاف او با مدیران باشگاه جدی تر شود.

هر چند گمانه زنی هایی از اختلاف قایدی و مدیران تیم به دلیل اصلاح نشدن قراردادش و حتی بحث ترانسفر شدن این بازیکن به گوش می رسد اما محمود فکری روز گذشته و در حاشیه تمرین تیمش عنوان کرده بود که قایدی به دلیل ابتلا به سرماخوردگی در جلسات تمرینی روزهای گذشته شرکت نکرده است و باید دید این سرماخوردگی قایدی چه زمانی بهبود پیدا خواهد کرد و او بالاخره چه تاریخی در تمرینات تیم شرکت می کند.

منبع ورزش 3