درخشش طارمی تیتر اول نشریات پرتقالی!

10:26 - 1399/12/01
اغلب نشریات معتبر پرتقالی تیتر اول خود را به گلزنی مهدی طارمی اختصاص داده اند.
درخشش طارمی تیتر اول نشریات پرتقالی!

به گزارش "ورزش سه"، پورتو شب گذشته در حالی از سری مسابقات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان یوونتوس بود که تیم سرجیو کونسیسائو طی هفته های قبل روند پر نوسانی را در لیگ پرتغال پشت سر گذاشته بود؛ موضوعی که باعث شده اکنون فاصله 10 امتیازی بین پورتو و تیم صدرنشین یعنی اسپورتینگ لیسبون ایجاد شود.

با این حال پورتو دیشب توانست عملکرد کم نقص و حساب شده ای را مقابل بیانکونری به نمایش بگذارد و بر خلاف پیش بینی ها این تیم را با دو گل مهدی طارمی و موسی مارگا در مقابل تک گل فدریکو کیه زا با نتیجه 2-1 شکست دهد.

در همین ارتباط پیروزی ارزشمند و مهم شاگردان کونسیسائو در مسابقه شب گذشته برابر یوونتوس باعث شده که اکثریت قریب به اتفاق رسانه‌های پرتغالی به تمجید است پورتو بپردازند و تیترهای اصلی خود را به غلبه این تیم بر قهرمان 9 دوره پیاپی سری آ اختصاص دهند.

درخشش طارمی تیتر اول نشریات پرتقالی!4

سایت نوتیسیاس نوشت: پیروزی اژدها شما را به رویا پردازی تحریک می کند.

درخشش طارمی تیتر اول نشریات پرتقالی!16

نشریه ابولا با قرار دادن عکس از موسی مارگا در کنار مهدی طارمی و تیتر "آقایی را تماشا کن(چشم آقا)" به برد پورتو برابر یوونتوس پرداخته است.

درخشش طارمی تیتر اول نشریات پرتقالی!19

روزنامه رکورد نیز همچون ابولا با عکسی از طارمی در کنار مارگا این تیتر اصلی را روی صفحه اول امروز خود کار کرده است: "اژدهای اروپا"

منبع ورزش 3