واکنش سرمربی یوونتوس به گل زودهنگام طارمی

11:44 - 1399/11/30
پیرلو سرمربی یوونتوس معتقد است گل زودهنگام تیم پورتو روند بازی را کلا تغییر داد.
واکنش سرمربی یوونتوس به گل زودهنگام طارمی

به گزارش "ورزش سه"، تیم آندره پیرلو پس از شکست مقابل پورتو، حالا کار سختی برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا دارد. پیرلو که از شکست تیمش ناراحت به نظر می‌رسید، در گفتگوی کوتاهی که پس از بازی داشت، به گل دقیقه یک پرداخت و گفت: «دریافت گل یک دقیقه پس از شروع بازی، اتفاقی عجیب است و طبیعی است که بازیکنان اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند. به خصوص در تیمی که حضور در زمین خود و دفاع را به خوبی بلد است.»

پیرلو در ادامه صحبت هایش با اشاره به عملکرد دفاعی تیم پورتو عنوان کرد: «پورتو بلافاصله بازی را در مسیری که می‌خواست قرار داد. آن ها با برنامه ریزی پیش رفتند و طبیعی است که ما نمی‌توانستیم سرعت و اعتماد به نفسمان را در تمام دقایق بازی حفظ کنیم. این اتفاق البته در مرحله یک هشتم نهایی نباید رخ می‌داد.»

واکنش سرمربی یوونتوس به گل زودهنگام طارمی15

سرمربی یوونتوس درخصوص مصدومیت بازیکنانش توضیح می‌دهد: «ماتیاس دلیخت فقط یک گرفتگی معمولی داشت. کیه لینی مشکل گرفتگی عضله پشت ساق دارد. موراتا قبلا در شرایط خوبی قرار نداشت و در پایان بازی هم وضعیتش خوب نبود. او بعد از بیماری آنفولانزا هنوز نتوانسته به فرم خوب برسد و امشب هم به این دلیل بازی کرد که ما به او نیاز مبرم داشتیم.»

او درباره وضعیت موراتا اظهار داشت: «بعد از بازی در رختکن احساس بیماری داشت و ضعف کرد و دراز کشید. بنابراین حالش خوب نیست.»

منبع ورزش 3