رقم فروش امباپه؛ 200 میلیون یورو!

11:15 - 1399/11/30
باشگاه پاریس شرایط فروش ستاره فرانسوی را رسما اعلام کرد.
رقم فروش امباپه؛ 200 میلیون یورو!

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته پاری سن ژرمن با ارائه یک نمایش فوق العاده موفق شد با چهار گل در استادیوم نوکمپ برابر بارسلونا به برتری دست یابد و کیلیان امباپه با هت تریک در خانه بارسا مرد اول این دیدار لقب گرفت. درخشش فوق العاده این بازیکن موجب شد دوباره شایعات جدایی او از پی اس جی شدت گیرد و نشریه لوپاریزین شرایط فروش باشگاه فرانسوی را فاش کرده است.

رقم فروش امباپه؛ 200 میلیون یورو!4

در صورت تصمیم این ستاره فرانسوی برای عدم تمدید قرارداد، باشگاه پاری سن ژرمن در تابستان امسال برای فروش کیلیان امباپه رقم 200 میلیون یورو درخواست خواهد کرد. به نظر می رسد در حال حاضر رئال مادرید، لیورپول منچسترسیتی و یوونتوس چهار باشگاهی هستند که توانایی خرید امباپه را دارد. البته هر باشگاهی که موفق به جذب این ستاره ارزشمند فراونسوی شد باید بداند که کیلیان امباپه سالانه 30 میلیون یورو نیز دستمزد دریافت خواهد کرد.

رئال مادرید که سالهاست علاقمند به جذب کیلیان امباپه است و در این مورد تردیدی وجود ندارد. یوونتوس تنها در صورت جدایی کریستیانو رونالدو در سال جاری قصد جذب امباپه را خواهد داشت. اگر این ستاره جوان قصدانتقال به لیگ برتر را داشته باشد نیز دو باشگاه منچسترسیتی و لیورپول احتمالا تنها تیم هایی هستند که توانایی پرداخت چنین رقمی را خواهند داشت.

منبع ورزش 3