محرومیت احتمالی برای نیمار بابت توئیت های جنجالی

11:08 - 1399/11/30
فوق ستاره برزیلی ممکن است بابت توئیت های جنجالی در حین بازی با بارسلونا جریمه بسیار سنگین شود.
محرومیت احتمالی برای نیمار بابت توئیت های جنجالی

به گزارش "ورزش سه"، قصه تکراری سالهای اخیر امسال نیز در مورد نیمار تکرار شد و او مرحله حذفی لیگ قهرمانان را به علت مصدومیت از دست داد. اما پاری سن ژرمن در غیاب این ستاره برزیلی و 28 ساله نیز نمایش فوق العاده ای ارائه داد و موفق شد با هت تریک کیلیان امباپه در نهایت با نتیجه 1-4 در نوکمپ بارسلونا را مغلوب کند.

اما این بارسا بود که در دقایق ابتدایی و روی خطای لایوین کوروزاوا روی فرانکی دی یونگ صاحب یک ضربه پنالتی شد که لیونل مسی آن را تبدیل به گل کرد. در ابتدا به نظر می رسد کوئیپرز دچار اشتباه شده، اما VAR نیز تصمیم او را تایید کرد و در نهایت یک پنالتی به سود بارسلونا اعلام شد.

محرومیت احتمالی برای نیمار بابت توئیت های جنجالی 13

اما نیمار خیلی سریع و بعد از اعلام این پنالتی تصمیم داور را جوک و خنده دار توصیف کرد. البته نیمار خیلی زود توئیت خود را پاک کرد، اما هزاران اسکرین شات از اعتراض او در شبکه های اجتماعی به سرعت پخش شد.

حالا نشریه دیلی میل مدعی شد ممکن است یوفا این رفتار نیمار را توهین تشخیص داده و این ستاره برزیلی را دو جلسه محروم کند. بدین ترتیب ممکن است نیمار در دیدار برگشت مقابل بارسلونا و بازی رفت احتمالی در یک چهارم غایب باشد. البته چنین کارهایی از نیمار تازگی ندارد. در سال 2019 نیز او به دلیل انتقاد از پنالتی منچستر یونایتد علیه پاری سن ژرمن از روی سکوها، توسط یوفا به مدت سه جلسه محروم شد.

منبع ورزش 3