هافبک رئال جانشین پوگبا در منچستر یونایتد

10:52 - 1399/11/30
گزارش ها حاکی از آن است که والورده به زودی به جمع شیاطین سرخ خواهد پیوست و جانشین پوگبا در منچستر خواهد شد.
هافبک رئال جانشین پوگبا در منچستر یونایتد

به گزارش "ورزش سه"، تنها یک سال و نیم دیگر از قرارداد پل پوگبا با منچستریونایتد باقی مانده و او قصد تمدید ندارد. چندی پیش یونایتد طبق بندی در قرارداد پوگبا قرارداد او را به شکل خودکار تا 2022 تمدید کرد ولی ستاره فرانسوی تردیدی ندارد که نه تنها این قرارداد را تمدید نخواهد کرد که تابستان پیش رو تلاشی مجدد برای جدایی انجام خواهد داد.

هافبک رئال جانشین پوگبا در منچستر یونایتد 14

یونایتد می داند که اگر با فروش او مخالفت کند، خطر از دست دادن این بازیکن به عنوان بازیکن آزاد خواهد کرد. مینو رایولا مدیر برنامه های پوگبا چند روز پیش در جریان یک مصاحبه گفت که اگر در مورد پوگبا صحبت کند، خواب را از چشمان بعضی ها دور خواهد کرد. او به شدت مشتاق است تا پوگبا را به تیمی دیگر منتقل کند.

هافبک رئال جانشین پوگبا در منچستر یونایتد 11

سران یونایتد از این مضووع مطلع اند و از حالا روی جذب جانشین ستاره فرانسوی تمرکز کرده اند. طبق ادعای سان، فدریکو والورده هافبک اروگوئه ای جوان رئال یکی از گزینه های اصلی یونایتد برای جانشینی پوگباست. والورده از سال 2018 به تیم اول رئال رسیده و در مقطعی بازی های درخشانی هم ارائه داد. اخیرا یکی دو مصدومیت باعث شده والورده از ترکیب اصلی رئال دور شود و هنوز هم شرایط بازی را پیدا نکرده است. برای زیدان در حال حاضر مثلث کاسیمیرو، مودریچ و تونی کروس در خط میانی غیر قابل بحث است.

از قرارداد هافبک 22 ساله رئال هنوز 4 سال دیگر باقی است و بند فسخش نیز 160 میلیون یورو است که کار را برای یونایتد دشوارتر خواهد کرد.

منبع ورزش 3