صحبت های پرحاشیه فکری در بین هواداران

22:46 - 1399/11/29
محمود فکری امروز در بین هواداران ناراضی استقلال حضور پیدا کرد و با آنها به گفت و گو پرداخت.
صحبت های پرحاشیه فکری در بین هواداران

به گزارش "ورزش سه"، محمود فکری که روزهای پر التهابی را در سمت سرمربیگری استقلال می‌گذراند، بعد از حواشی روز گذشته، در تمرین امروز مجبور شد در زمان خروج از استادیوم به سوالات هواداران پاسخ دهد. فکری که با توجه به پرسش‌های بی پایان هواداران عصبی به نظر می‌رسید، جواب‌های جالبی داده است که در ادامه می‌خوانید.

قیم چه کاره باشگاه است که بیاید و حرف بزند

آقای قیم چه کاره باشگاه است که بیاید و حرف بزند؟ این مسائل ربطی به او ندارد. او کاره ای در باشگاه نیست و مثل یک آبدارچی است. پول میلیچ را ندادند و از نظر قانونی فسخ کرد و رفت. میلیچ، وریا غفوری و هر بازیکن دیگری، جزو 30 بازیکن تیم هستند و من تشخیص می دهم که چه کسی بگذارم داخل زمین و چه کسی را نگذارم. در بحث فنی این اختیار را به من می دهید که تصمیم بگیرم؟ حالا در یک بازی میلیچ را می گذارم، در یک بازی نادری را می گذارم و در بحث فنی این حق را دارم که بازیکنم بازی بدهم یا ندهم. ولی ایشان پولشان را نگرفتند، من به باشگاه گفتم که پول بازیکنان را بدهید، فرقی نمی کند، خارجی یا داخلی. اتفاقا باید در مورد خارجی ها به این موضوع بیشتر توجه شود چون از یک کشور دیگر آمده که اینجا پول بگیرد. من ایرانی ام شاید استقلالی باشم و بخواهم بخاطر استقلال پول نگیرم یا شش ماه دیگر بگیرم ولی آن آقا که استقلالی نیست و آمده که پول بگیرد و بازی کند. باشگاه باید پول او را بدهد؛ الان هم پولش را بدهند و برگردانندش.

یک مربی دیگر بیاید، می خواهد معجره کند؟

آقایان سر دستیار، بازیچه یکسری پیج ها و رسانه ها نشوید. یکسری آدم ها هیچ کجا تیم ندارند و می گویند که همان ها را بگیرید؛ چرا؟ اگر خوب بودند چرا سر کار نیستند؟ اصغر قربان علی پور را که ما آوردیم، دکترای فیزیولوژی ورزشی دارد و یکی از بهترین ترینرهای ایران است اما یک نفر از او حمایت نکرد. قربان علی پوری که رسانه ای نیست و مجازی نیست، هیچکس از او حمایت نمی کند؛ X و Y و... که هیچ کجا تیم ندارند همه می گویند آنها را بیاورید. چرا عقل مان را دست یکسری کاسب می دهیم؟ من وقتی که آمدم می گفتند استقلالی ترین نیمکت را آوردی و از روز اول هم تیمم صدر جدول نبود ولی هیچکس حمایت نکرد. تیمم هفته دوم باخت، گفتند برو! چه کسی را بعد از باخت در هفته اول می گویند برو؟ من بروم و یک مربی دیگر بیاید، می خواهد معجزه‌ کند؟ چرا تیم های دیگر از مربیانشان حمایت می کنند ولی در استقلال هیچکس حمایت نمی شود؟

صحبت های پرحاشیه فکری در بین هواداران8

وریا حتما کاری داشته که به سازمان لیگ رفته

وی در پاسخ به سوالاتی در خصوص قایدی و وریا و حضور او در سازمان لیگ گفت: مهدی قایدی سرما خورده و نتوانست سر تمرین بیاید. اگر قرار باشد هم ترانسفر شود با نظر باشگاه و سرمربی وقت خواهد بود؛ فرقی هم ندارد من باشم یا کس دیگر تا زمانی که قرارداد دارد باید با نظر باشگاه جدا شود. وریا غفوری امروز سر تمرین آمد و پایش درد گرفت و راهی کلینیک شد. اگر به سازمان لیگ هم رفته حتما کاری داشته است.

من باید بگویم که چرا مدیران کار انجام نمی دهند؟

فکری در پاسخ سوال یکی از هواداران در مورد اینکه چرا مدیران کاری برای باشگاه انجام نمی دهند گفت: وقتی کاری انجام نمی دهند من باید بگویم که چرا انجام نمی دهند؟ من چند بار گفتم؟ (او در این حین به یکی از هواداران که در حال بحث با او بود گفت که من به سوالات تان پاسخ دادم ولی الان معلوم می شود که شما از کجا آمده اید و از چه کسانی خط گرفته اید!) وقتی می خواهید تیم تان فوتبال خوب بازی کند باید امکاناتش سرجایش باشد، زمین تمرین باشد، پول بازیکن به موقع داده شود و خیلی از چیزهای دیگر... مگر بازیکنان ما می آیند و می گویند چیزی می شود؟ برای کسب یک قهرمانی به کاری مداوم نیاز دارید. تیم اتفاقی به صدر جدول می رود ولی اگر مشکلات وجود داشته باشد، تیم یواش یواش پایین می آید. شاید همه تحمل کنند، ولی کشتی نیست که دو روزه تمام شود. فوتبال ده ماه است و باید در این مدت همه چیز سرجایش باشد. وقتی من شروع کردم شما که استقلالی هستید نمی دانید تیم چه مشکلاتی داشت؟

تا دیروز صدر جدول بودیم، دیگر چه می خواهید؟

فکری در واکنش به سیستم های متعدد بازی استقلال و انتقادات از این موضوع گفت: شما مثل همان داستان هر چه بگویم بازهم می گویید مرغ بریان می خواهیم، چلوکباب می خواهیم و فلان می خواهیم... شما استقلالی ها از ابتدای فصل چقدر حمایت کردید؟ ورزشگاه را کاری نداریم. هنر یک تیم است که می تواند با تاکتیک های مختلف بازی کند. ما تا دیروز صدر جدول بودیم، دیگر چه می خواهید؟ تیم ده ساله که جام ندارد مقصر منم؟

نتیجه که پریز برق نیست

من نه در رسانه ام، نه در فضای مجازی هستم و نه خرج می کنم. من آدم سالمی هستم و کنار من خیلی ها نمی توانند پول حرام بخورند. سر قراردادهایی که خیلی ها مشکل دارند، شک نکنید که میلیاردی بالا و پایین شده ولی تا زمانی که من هستم این اتفاقات نمی افتد. به خاطر همین از من حمایت نمی کنند و مردم را تحریک می کنند. نتیجه که پریز برق نیست که بزنی و بیاید. شمایی که نمی دانید چه کسی به کادر فنی آمده یا نیامده، چرا می گویید که مربی جدید به کار اضافه کنید.

منبع ورزش 3