پادشاه جدید پاریس همچنان دور از رئال

20:28 - 1399/11/29
کیلیان امباپه بی شک یکی از ستاره های تیمش برابر بارسلونا بود و سبک بازی خود را کاملا به حریف خود دیکته کرد.
پادشاه جدید پاریس همچنان دور از رئال

به گزارش "ورزش سه"، خورخه والدانو شب گذشته و پس از نمایش درخشان PSG در نوکمپ، از عملکرد این تیم و به خصوص ستاره جوان پاریسی ها، کیلیان امباپه که موفق به هت تریک شد، تمجید کرد.

والدانو گفت: "او شخصیتی دارد که تمام توان و کیفیت خود را در بازی های مهم نشان می دهد. البته پاری سن ژرمن امروز خیلی بیشتر از فقط "امباپه" بود. نیمه دوم بازی برای بارسا یک شکنجه واقعی بود."

پادشاه جدید پاریس همچنان دور از رئال11

والدانو راجع به آینده ستاره جوان PSG افزود: "امشب امباپه بیش از همیشه از رئال مادرید دور است. او ممکن از درخواست 30 میلیون یورو داشته باشد، همان دستمزدی که نیمار می گیرد و فکر می کنم که فقط پاری سن ژرمن می تواند این مبلغ را به او پرداخت کند."

والدانو همچنین معتقد است که PSG هیچ دلیلی ندارد که لیونل مسی را به خدمت بگیرد: "به نظر من PSG در حال حاضر خیلی هم علاقمند نیست که امباپه را با مسی عوض کند. امباپه امشب معیار و مقیاس ارزش ها را تغییر داد."

خورخه والدانو در ادامه ضمن مقایسه امباپه با ارلینگ هالند، اضافه کرد: "امباپه از هالند مهاجم کامل تری است، اما به نظر من رئال مادرید به مهاجمی مانند هالند احتیاج دارد. هالند ماریو کمپس قرن 21 است."

منبع ورزش 3