خوشحالی بی رحمانه مقابل چسمان مسی!

19:38 - 1399/11/29
کیلیان امباپه عملکرد فوق العاده ای برابر بارسلونا داشت و موفق شد در این بازی هتریک کند.
خوشحالی بی رحمانه مقابل چسمان مسی!

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه ابتدا این بارسلونا بود که با پنالتی فوق العاده لیونل مسی مقابل پاری سن ژرمن پیش افتاد، اما کیلیان امباپه در ادامه موفق شد به زیبایی دروازه این تیم را باز کند. ستاره جوان و فرانسوی ابتدا در دقیقه 34 و روی پاس مارکو وراتی بود که در محوطه جریمه بارسلونا صاحب فرصت شده و با حرکتی انفرادی و ضربه ای محکم و دقیق به گوشه دروازه گل اول را به ثمر برساند.

خوشحالی بی رحمانه مقابل چسمان مسی!4

خوشحالی بی رحمانه مقابل چسمان مسی!15

اما در نیمه دوم این بار کیلیان امباپه از غفلت مدافعان بارسلونا استفاده کرده و روی دفع توپ نه چندان خوب آنها و با جایگیری دقیق موفق شد گل دوم را نیز به ثمر رسانده و برای اول بار پاری سن ژرمن را پیش اندازد.

خوشحالی بی رحمانه مقابل چسمان مسی!14

اما این پایان کار نبود و در ادامه و روی نفوذ تماشایی جولیان دراکسلر و پاس دقیق او به سمت چپ، این بار امباپه با یک ضربه فنی و استادانه هت تریک خود در نوکمپ را تکمیل کرد.

خوشحالی بی رحمانه مقابل چسمان مسی!16

خوشحالی بی رحمانه مقابل چسمان مسی!3

کیلیان امباپه تنها 22 سال سن دارد و در 41 بازی درلیگ قهرمانان تا به حال موفق به زدن 24 گل شده است. همچنین او له اولین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان بدل شد که در مرحله حذفی خارج از خانه مقابل بارسلونا در استادیوم نوکمپ هت تریک کرده است. همچنین امباپه پس از فاوستینو آسپریلا برای نیوکاسل و آندری شوچنکو برای دینامو کیف (هر دو در سال 1997) سومین بازیکنی است که مقابل بارسلونا هت تریک کرده است.

اما بسیاری از کاربران شبکه های اجتکاعی شادی گل کیلیان امباپه بعد از گل اول را با کریستیانو رونالدو مقایسه کرده اند. ستاره پرتغالی دو ماه قبل بعد از گلزنی در نوکمپ به این سبک خوشحالی کرد و کیلیان امباپه نیز همین کار را تکرار کرد. ستاره پاریس هخرگز علاقه شدید خود به رونالدو را کتمان نکرده و همیشه او را اسطوره خود نامیده است.

خوشحالی بی رحمانه مقابل چسمان مسی!16

خوشحالی بی رحمانه مقابل چسمان مسی!5

منبع ورزش 3