تمجید بی سابقه کارلتو از پپ گواردیولا

19:07 - 1399/11/29
کارلو آنجلوتی سرمربی اورتون از سبک بازی منچسترسیتی خصوصا در فاز دفاعی تمجید خاصی کرد.
تمجید بی سابقه کارلتو از پپ گواردیولا

به گزارش "ورزش سه"، در دو دهه اخیر کارلو آنچلوتی و پپ گواردیولا عملکرد درخشانی در عرصه مربیگری داشته و بارها فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده اند. حالا این دو سرمربی فردا شب در لیگ برتر و در قالب دیدار دو تیم اورتون و منچسترسیتی به مصاف هم می روند و کارلو آنچلوتی در نشست خبری این دیدار در مورد اهداف تیمش صحبت کرده است.

تمجید بی سابقه کارلتو از پپ گواردیولا3

کارلو آنچلوتی گفت: "هدف اورتون هنوز هم مثل گذشته رسیدن به اروپا در فصل بعد خواهد بود. فکر کردن به بازی مقابل منچسترسیتی آسان است، اما در فوتبال هرگز نمی دانید چه اتفاقی رخ خواهد داد. اما اگر مغلوب شویم هم هدف ما تغییر نخواهد کرد. البته در بازی فردا شب دومنیک کالورت لوین غایب است و دیدار مقابل منچسترسیتی را از دست خواهد داد.

مقایسه کردن بین سرمربیان در دنیای فوتبال بسیار دشوار است. من می توانم درباره عملکردی که پپ گواردیولا داشته و دارد قضاوت کنم. می توانم درباره سبک بازی تیم های پپ و نحوه سرمربیگری اوقضاوت کنم. با توجه به عملکردی که گواردیولا داشته می توان او را یکی از بهترین سرمربیان فوتبال جهان دانست و در این موضوع شکی نیست. من فکر می کنم نتایج حاصل کیفیت بازیکنان و سازماندهی تیمی باشد. این واقعیت است که گواردیولا مدت هاست با این بازیکنان کار می کند . بنابراین به آنها اعتماد داشته و افکار روشن و واضحی از سبک فوتبالی گواردیولا دارند."

منبع ورزش 3