رسول خطیبی و باز هم در نقش گل زن

13:24 - 1399/11/29
رسول خطیبی موفق شد گل زیبایی را برای تیم منتخبان 98 به ثمر برساند.
رسول خطیبی و باز هم در نقش گل زن

به گزارش "ورزش سه"، تیم منتخب ۹۸ ایران دیروز نفرات پا به سن گذاشته‌تری در تقابل با تیم منتخب سرخابی داشت که همین اتفاق موجب شد آنها در نیمه اول سه بار دروازه خود را باز شده ببینند و تنها یک گل به ثمر رسانند.

رسول خطیبی و باز هم در نقش گل زن17

گل اول تیم منتخب ۹۸ در شرایطی به ثمر رسید که رسول خطیبی، مهاجم ریزنقش و گلزن سابق فوتبال ایران با جای‌گیری مناسب و حرکت سریع بین مدافعان مقابل خود توانست با یک ضربه سر خوب دروازه ابراهیم میرزاپور را باز کند.

تبلیغات

رسول خطیبی و باز هم در نقش گل زن0

رسول خطیبی و باز هم در نقش گل زن7

حراج پایان فصل استایلیکس را از دست ندهید!

رسول خطیبی و باز هم در نقش گل زن12

مهاجم سابق تیم ملی که علاوه بر تیم‌های داخلی، در دوران بازی خود جزو لژیونرها نیز محسوب می‌شد و در باشگاه‌هایی همچون هامبورگ آلمان، شارجه امارات و ... بازی می‌کرد، دیروز ستاره تیم منتخب ۹۸ بود که توانست یک گل بزند، یک پنالتی بگیرد و دو موقعیت خوب هم برای خداداد عزیزی و کریم باقری فراهم سازد.

خطیبی که برخلاف بسیاری از بازیکنان داخل زمین دیروز نشان داد هنوز وزن بدن خود را کنترل کرده و مثل یک بازیکن جوان دوندگی دارد، در اواخر نیمه اول توپ ارسالی از سمت راست زمین را در شرایطی با ضربه سر تبدیل به گل کرد که ثانیه‌هایی قبل از آن پشت محوطه جریمه بود، اما باحرکت رو به جلو و جای‌گیری بین دو مدافع تیم سرخابی‌ها، خود را در موقعیت گلزنی قرار داد و با ضربه سر گل اول تیم منتخب ۹۸ را به ثمر رساند که تصاویر آن را در زیر می‌بینید:

رسول خطیبی و باز هم در نقش گل زن4

رسول خطیبی و باز هم در نقش گل زن11

رسول خطیبی و باز هم در نقش گل زن18

رسول خطیبی و باز هم در نقش گل زن19

منبع ورزش 3