شجاع در کنار جام قهرمانی ولیعهد قطر + تصاویر

12:57 - 1399/11/29
بازیکنان تیم الریان به همراه شجاع خلیل زاده با جام قهرمانی قطر عکس یادگاری گرفتند.
شجاع در کنار جام قهرمانی ولیعهد قطر + تصاویر

به گزارش "ورزش سه"، مرحله نیمه نهایی رقابت های جام ولیعهد قطر، روز پنج شنبه با برگزاری دو دیدار به انجام خواهد رسید تا تکلیف تیم های فینالیست این دوره از رقابت ها مشخص شود.

در یکی از این دیدارها، دو تیم الریان و السد که جزو نمایندگان این کشور در لیگ قهرمانان آسیا محسوب می شوند، در استادیوم خانگی الدحیل که به عنوان میزبان دیدارهای مرحله نیمه نهایی انتخاب شده، به مصاف هم خواهند رفت.

شجاع در کنار جام قهرمانی ولیعهد قطر + تصاویر10

جدال شجاع خلیل زاده و بغداد بونجاح نیز در این دیدار دیدنی خواهد بود. شجاع در زمان حضور در پرسپولیس 7 بار با السد و بونجاح روبرو شده بود و حالا باید منتظر مصاف هشتم آنها بود. اما نکته جالب اینکه مسئولان برگزاری جام ولیعهد قطر، جام قهرمانی این دوره از رقابت ها را بر سر تمرینات تیم ها بردند که در این میان شجاع خلیل زاده نیز به همراه هم تیمی هایش با جام قهرمانی عکس یادگاری گرفت.

شجاع در کنار جام قهرمانی ولیعهد قطر + تصاویر20

شجاع در کنار جام قهرمانی ولیعهد قطر + تصاویر7

پس از پایان دیدار السد و الریان، در همان ورزشگاه الدحیل دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی بین الدحیل و الغرافه برگزار می شود. باشگاه الدحیل در پوستر اختصاصی خود برای این دیدار عکسی از علی کریمی را در کنار المعز علی، ادمیلسون و اولونگا قرار داده است.

شجاع در کنار جام قهرمانی ولیعهد قطر + تصاویر9

منبع ورزش 3