فرهاد مجیدی قید سرمربیگری تیم اصفهانی را زد

12:23 - 1399/11/29
یکی از گزینه های احتمالی هدایت ذوب آهن اصفهان فرهاد مجیدی بود که گویا وی تمایلی به سرمربیگری تیم اصفهانی ندارد.
فرهاد مجیدی قید سرمربیگری تیم اصفهانی را زد

به گزارش "ورزش سه"، ذوب آهن با رحمان رضایی که همین حالا در ترکیب تیم منتخب سرخابی به مصاف منتخب 98 رفته نتایج خوبی کسب نکرد و درنهایت هیئت مدیره باشگاه تصمیم به پایان همکاری با مدافع میانی سابق تیم ملی ایران و باشگاه پروجا ایتالیا گرفت.

پس از جدایی رحمان رضایی، مدیران باشگاه ذوب آهن از آغاز مذاکرات نهایی با دو گزینه حرف زدند که این دو گزینه مجتبی حسینی و فرهاد مجیدی بودند.

حالا و در شرایطی که شنیده می شود مجتبی حسینی به قبول سرمربیگری ذوب آهن خیلی نزدیک شده است، فرهاد مجیدی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، از مذاکراتی حرف زد که به سرانجام نرسیده است.

فرهاد مجیدی در خصوص مذاکراتی که با مدیران باشگاه ذوب آهن داشته، اینطور نوشته است:« دوشنبه هفته گذشته بعد از تماس مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن برای مذاکره به اصفهان رفتم. خروجی جلسه با یزد‌ی زاده، عضو هیات مدیره ذوب‌آهن، مهندس کرمی، معاون کارخانه و فریدونی، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن مثبت بود و تا مرحله تنظیم قرارداد و توافق نهایی پیش رفتیم.»

مجیدی در ادامه نوشته است:«ضمن احترام و تشکر از مدیران محترم کارخانه و باشگاه ذوب‌آهن بابت حسن نظر و اعتمادی که داشتند، تصور می‌کنم به دلیل مسائل داخلی باشگاه در شرایط فعلی امکان همکاری وجود ندارد. لذا از این طریق برای این باشگاه قدیمی و اصیل آرزوی موفقیت دارم و مجددا از لطف و محبت مدیران کارخانه و باشگاه سپاسگزارم.»

فرهاد مجیدی قید سرمربیگری تیم اصفهانی را زد10

منبع ورزش 3