اولین واکنش رونالدو به شروع مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا

21:24 - 1399/11/28
کریس رونالدو با انتشار پستی به شروع مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد.
اولین واکنش رونالدو به شروع مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش "ورزش سه"، در سال 2018 بود که کریستیانو رونالدو در یک انتقال تاریخی و بعد از پشت سر گذاشتن 9 فصل شگفت‌انگیز در رئال مادرید از این تیم جدا شد و به یوونتوس پیوست تا علاوه بر تجربه یک چالش جدید در فوتبال ایتالیا و سری آ، به بیانکونری در راه فتح لیگ قهرمانان اروپا کمک کند.

با این حال یوونتوس در یکی، دو فصل گذشته نتوانسته انتظارات را در لیگ قهرمانان اروپا برآورده کند و با حذف های غیرمنتظره روبرو شده است. این اتفاق در حالی رخ داده که رونالدو نمایش های فوق العاده ای از خود ارائه داده اما برای قهرمانی یوونتوس در چمپیونزلیگ کافی نبوده است.

یوونتوس فردا شب در مرحله رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در پرتغال به مصاف پورتو خواهد رفت. کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی یووه، پیش از بازی فردای این تیم برابر پورتو در اینستاگرام خود نوشت: " این همه چیزی است که در مورد لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد: دور حذفی. تقریباً انگار یک مسابقه دیگر از این مرحله شروع می‌شود و همه باید نمایش A خود را ارائه دهند زیرا هر جزئیاتی می‌تواند تفاوت ایجاد کند.

اولین واکنش رونالدو به شروع مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا9

در چند سال گذشته ما زودتر از آنچه می خواستیم به خانه رفتیم اما هدف مان را هر فصل در سطح بالاتر ادامه می دهیم و امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست. فردا ما یک بازی بسیار مهم در مقابل تیم بسیار قدرتمندی داریم و فقط امیدوارم که این آغاز راه طولانی باشد که می خواهیم تا فینال طی کنیم. احترام به حریف، جاه طلبی برای پیروزی و تمرکز 100 درصدی روی اهداف مان. بریم رفقا!"

منبع ورزش 3