ترکیب احتمالی پاریس برابر بارسا

20:53 - 1399/11/28
امشب خبری از نیمار و دیماریا در خط حمله تیم پاریس سن ژرمن نخواهد بود و باید دید پوچتینو چه بازیکنانی را در خط حمله خود قرار خواهد داد.
ترکیب احتمالی پاریس برابر بارسا

به گزارش "ورزش سه"، امشب در ورزشگاه نوکمپ، بارسلونا میزبان پی اس جی از دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان است. پی اس جی از آخرین حضورش در این ورزشگاه خاطره تلخ شکست 6-1 را دارد و حالا به دنبال انتقام گیری از لیونل مسی و یارانش است.

در آخرین تمرین پی اس جی که شب گذشته در نوکمپ به انجام رسید، مارکو وراتی بدون مشکل تمرین کرد و نشان داد که مشکلی برای همراهی تیمش ندارد. او همراه با ادریسا گئیه و لئاندرو پاردس مثلث خط میانی پی اس جی را تشکیل خواهند داد.

ترکیب احتمالی پاریس برابر بارسا4

کیلور ناواس نیز با رفع مصدومیت دروازه بان اصلی پاریسی ها و جلوتر از او الساندرو فلورنزی دفاع راست خواهد بود، کورزاوا دفاع چپ و مارکینیوش و کیمپمبه نیز زوج خط دفاعی هستند.

ترکیب احتمالی پاریس برابر بارسا5

بزرگترین ابهام به خط آتش پی اس جی بر می گردد. جایی که در غیاب آنخل دی ماریا و نیمار باید دید مائوریسیو پوچتینو از چه مثلثی استفاده خواهد کرد. در حال حاضر به نظر می رسد شانس بازی کردن مویزه کین، مائورو ایکاردی و کیلیان امباپه بیشتر باشد؛ ضمن اینکه احتمال حضور یولیان دراسکلر و سارابیا نیز دور از ذهن نیست.

پی اس جی رافینیا آلکانتارا را هم دارد که از زمان آمدن پوچتینو تنها 20 دقیقه به میدان رفته است. او سال ها بازیکن بارسلونا بود و به خوبی با فضای بازی در نوکمپ آشناست.

ترکیب احتمالی پاریس برابر بارسا7

منبع ورزش 3