عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی

00:32 - 1399/11/29
هادی کاظمی و سمانه پاکدل ، زوج هنری محبوب، عکس‌هایی در کنار فریدون اسرایی در شبکه مجازی منتشر کردند.
عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی20

تصویری از هادی کاظمی و همسرش سمانه پاکدل را در کنار فریدون اسرایی ببینید.

هادی کاظمی از بازیگران مرد و متولد سال ۱۳۵۵ در میانه می باشد . او از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را آغاز کرده است و بازی در شب های برره باعث معروف شدن او شد . او با سمانه پاکدل که از بازیگران زن است ازدواج کرده است و در حال حاضر فرزندی ندارند . در پرشین وی هادی کاظمی و همسرش سمانه پاکدل را در کنار فریدون اسرایی خواننده معروف ببینید.

هادی کاظمی و همسرش سمانه پاکدل

زوج بازیگر در کنار فریدون اسرایی

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی9

زوج بازیگر

درباره زندگی هادی کاظمی بیشتر بدانید

هادی کاظمی ۱۳ آبان ۱۳۵۵ در میانه متولد شد. او اصالت خود را در یک برنامه تلویزیونی به یکی از شهرهای اطراف میانه با نام ترک (شهر) نسبت داد. او در هنگام تحصیل و از سال‌های نوجوانی به روی صحنه رفت. بعدها وارد دانشگاه شد و در رشته بازیگری تحصیلاتش را ادامه داد، دوره‌ای که خودش معتقد است که هیچ کمکی به او و پیشرفتش در بازیگری نکرده‌است: «من در دانشگاه هیچ چیز یاد نگرفتم اما یک استادی داشتم به اسم آقای دامود که خیلی چیزها به من یاد داد ولی متأسفانه وقتی وارد دانشگاه شدم حس اینکه چیزی در آنجا یادگرفتم را نداشتم.

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی3

هادی کاظمی و همسرش در خندوانه

دانشگاه بیشتر برای من محیطی بود برای ارتباط بیشتر، همین».

او از سال ۱۳۷۵ وارد تلویزیون شد اما با بازی در نقش «نظام دوبرره» در سریال شبهای برره برای عامه مردم شناخته شد و از همان کار به نوعی تبدیل به یکی از اعضای ثابت گروه مدیری شد و تقریباً در همه کارهای بعد از «پاورچین» مدیری حضور داشت. وی در تله‌فیلم‌ها و سریال‌های دیگری هم بازی کرده که از آن کارها می‌توان به سریال «در چشم باد» در نقش عباس پذیرش هتل نام برد.

کاظمی با «قهوه تلخ» در نقش باباشاه جایگاه خود در طنز را محکم‌تر کرد. وی در سریال علی‌البدل که در نوروز ۱۳۹۶ پخش شد، نیز ایفای نقش کرد.

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی6

مراسم ازدواج هادی کاظمی و همسرش

زندگی شخصی

هادی کاظمی در سال ۱۳۹۷ و در سن ۴۱ سالگی با سمانه پاکدل ازدواج کرد. این زوج سینما ایران در مسابقه «۱۳ شمالی» با همدیگر جلوی دوربین رفتند؛ و پس از آن باهم ازدواج نمودند.

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی5

هادی کاظمی

نام:هادی

نام خانوادگی:کاظمی

تاریخ تولد: 13 آبان 1355

محل تولد:میانه.آذربایجان شرقی

----------------------------------------

هادی در 13 آبان 1355 در شهر میانه متولد شد. کاظمی یکی از بازیگران طنز است که با سریال شب های برره اثر مهران مدیریمشهور شد و در آثار دیگر مدیری نیز ظاهر شد. ماندگارترین نقشهای او نقش نظام دو برره و باباشاه میباشد.

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی6

کودکی هادی کاظمی

مصاحبه با هادی کاظمی

اگر بتوانی یکی از خصوصیاتت را پاک کنی، کدام خصوصیت را پاک می کنی.

زودرنج بودنم را.

آخرین باری که دروغ گفتی کی بود؟

دروغ مصلحتی گفته ام، صلاح این بوده که دروغ بگویم. اما دروغی که بگویم و بعد بخواهم عذاب وجدان بگیرم ترجیح می دهم نگویم.

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی14

اهل قضاوت کردن هستی؟

اینکه بخواهم زندگی ام را تعطیل کنم و در مورد آدم ها حکم بدهم را قبول ندارم و این کار را انجام نمی دهم. اما چیزی که وجود دارد این است که همیشه دوستان و اطرافیانم برایم مهم هستند و در مورد یکسری از مسائل و رفتارهایشان می توانی یک برداشت کوچک داشته باشی و به آنها گوشزد کنی.

یادم می آید وقتی مدرسه می رفتم، به پدرم می گفتم به من پول بده، می گفت:برو از جیبم 50 تومان بردار. من نامردی نمی کردم و هرچه پول خرد هم در جیب پدرم بود برمی داشتم. پدرم می دانست که من پول خردها را هم کش می روم اما هیچ وقت به رویم نیاورد.

هادی کاظمی از جمله بازیگران رستوران دار است. هادی کاظمی رستورانی با نام لیالی در تهران دارد که در آنجا میزبان دوستان و هوادارانش میباشد.

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی18

او از سال 75 وارد تلویزیون شد اما با بازی در نقش نظام دوبرره در سریال شبهای برره برای عامه مردم شناخته شد. او از همان کار به نوعی تبدیل به یکی از اعضای ثابت گروه مدیری شد و تقریبا در همه کارهای بعد از پاورچین مدیری حضور داشت.

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی10

در این مدت در تله فیلم ها و سریال های دیگری هم بازی کرده که از کارهای اخیرش می توان به سریال در چشم باد در نقش عباس رسپشن هتل اشاره کرد. او در قهوهتلخ در نقش باباشاه جایگاه خود در طنز را محکم تر کرد.

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی9 او پس از بازی در شبهای برره پاورچین به مجموعه باغ مظفر مهران مدیری پیوست. باغ مظفر نام یک مجموعه تلویزیونی طنز است به کارگردانی مهران مدیری که در سال 1385 از شبکهٔ 3 صدا و سیما پخش شد. عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی14 خلاصه:دو خان در یک باغ با هم زندگی می کنند و دیواری، آن ها را از هم جدا ساخته. وصلتی صورت می گیرد و آدم های جدیدی وارد این باغ می شوند که برخلاف میل صاحبان آن، جور دیگری رفتار می کنند. هادی کاظمی در سال 1387 در مجموعه مرد دوهزارچهره مهران مدیری به ایفای نقش پرداخت. عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی5 مرد دوهزار چهره در نوروز 88 از شبکه سوم سیما پخش شد.این مجموعه دنباله ای بر مجموعه تلویزیونی مرد هزار چهره است که در نوروز 1387 از همین شبکه پخش گردید. هادی کاظمی علاوه بر سریال های تلویزیونی در سریالهای شبکه خانگی نیز فعالیت داشته و از جمله بازی های او میتوان به سریال ویلای من و شاهگوش اشاره کرد که در نقش یک سرباز وظیفه در این مجموعه بازی کرده است. عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی3 خلاصه:کله پزی که عشقش به استقلال را با هیچ چیز دیگر جایگزین نمی کند دختری دارد که خواستگاریپرسپولیسی دارد و همین تعلق رنگی است که با مخالفت پدر روبرو می شود. در ادامه یک تصادف منجر به فوت کله پز می شود باعث بازگشایی پرونده یک قتل می شود. هادی کاظمی در سریال قهوه تلخ نقش بابا شاه پیرمرد کم حافظه و نقاشی را بازی میکند که با آن گویش عجیب و دوست داشتنی اش ظرف مدت کوتاهی به شخصیت محبوب قهوه تلخ بدل شد و دیالوگ های کشدار و بامزه اش دهان به دهان چرخید. عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی14 این سریال موفق ترین سریال رسانه خانگی شد و همچنین به عنوان پرفروش ترین سریال رسانه خانگی لقب گرفت. هادی کاظمی در اولین کار سینمایی خود در فیلم ایران برگر مسعود جعفری جوزانی ایفای نقش کرده است. این فیلم در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی12 ایران برگر فیلمی به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی، نویسندگی مسعود جعفری جوزانی و محمدهادی کریمی و تهیه کنندگی فتح الله جعفری جوزانی ساخته سال 1393 است. داستان فیلم:این فیلم داستان امرالله خان و فتح الله خان است که بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت می کنند.

فیلم شناسی

سینمایی ایران برگر 1393 تلویزیون 1391 بیدار باش 1391 بهانه ای برای بودن 1389 تله فیلم سفید امضا 1382-1388 در چشم باد 1388 تله فیلم «خواب فروش» 1388 تله فیلم «بی تابی» 1388 تله فیلم «گردان آبنبات چوبی» 1387 تله فیلم «بمانی هفتم» 1387 مرد دو هزار چهره 1385 باغ مظفر 1384 شب های برره 1384 پاورچین 1383 شبکه سه و نیم 1383 صفردرجه 1382 مهمانان مادربزرگ شبکه خانگی 1392 شوخی کردم 1392 شاهگوش 1391 ویلای من پروفیل مشکات 1391 کار کاذب 1389 کلاهبردار 1389-1391 قهوه تلخ 1389 شب به یادماندنی 1386 گنج مظفر 1385 فضانوردان

عکسهای هادی کاظمی

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی9

هادی کاظمی

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی12

هادی کاظمی و جواد عزتیدر قهوه تلخ

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی3

عکس هادی کاظمی

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی8

عکسهای هادی کاظمی

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی1

بیوگرافی هادی کاظمی

عکس‌های دست‌جمعی هادی کاظمی و سمانه پاکدل و فریدون اسرایی18

هادی کاظمی در شاهگوش