تاتنهام نمی تواند مورینیو را اخراج کند!

10:23 - 1399/11/28
تیم تاتنهام از زمان سرمربیگری ژوزه مورینیو عملکرد نسبتا قابل قبولی داشته است ولی بسیاری از کارشناسان از سبک بازی تاتنهام انتقادات فراوانی می کنند.
تاتنهام نمی تواند مورینیو را اخراج کند!

به گزارش "ورزش سه"، شرایط برای اسپرز در هفته های اخیر هرگز مساعد نبوده و این تیم دچار افت محسوسی نسبت به روزهای ابتدایی فصل شده است. این هفته و با احتساب شکست سنگین مقابل منچسترسیتی، تاتنهام در چهار مسابقه از پنج دیدار اخیر خود را در تمام رقابت ها مغلوب شده است.

تاتنهام نمی تواند مورینیو را اخراج کند!4

اما علیرغم این نتایج نیز شایعه ای در موزرد اخراج ژوزه مورینیو وجود ندارد و یکی از دلایل این روند را باید قرارداد سرمربی پرتغالی با تاتنهام دانست. مورینیو در هفته های ابتدایی فصل گذشته جایگزین مائوریسیو پوچتینو شد و تا پایان فصل 23-2022 نیز با باشگاه تاتنهام قرارداد دارد. مورینیو تقریبا دو برابر دستمزد پوچتینو را دریافت کرده و 15 میلیون پوند در سال حقوق می گیرد.

همچنین هیچگونه بندی مبنی بر فسخ قرارداد بین طرفین نیز گنجانده نشده و بدین ترتیب اگر مدیران تاتنهام تصمیم به اخراج مورینیو بگیرند، باید تا دو سال دیگر سالانه 15 میلیون پوند به او پرداخت کنند که دستمزد هنگفتی محسوب می شود. البته تاتنهام به فینال جام اتحادیه راه یافته و در صورت پیروزی برابر منچسترسیتی در تاریخ 25 آوریل فاتح اولین جام از سال 2008 می شود. فتح این عنوان قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان می تواند مورینیو را از زیر فشار انتقادات رها سازد.

منبع ورزش 3