عالیشاه: پرسپولیس تشنه قهرمانی در این فصل است

09:55 - 1399/11/28
امید عالشاه ستاره این روز های پرسپولیس از عزم جدی تیمش برای قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر خبر داد.
عالیشاه: پرسپولیس تشنه قهرمانی در این فصل است

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم این روزهای پرسپولیس در پست جدید خود در نقش گلساز ظاهر شده و توانسته طی دو بازی اخیر زمینه ساز دو گل برای این تیم باشد.

درباره بازی با پیکان و نتیجه کسب شده در این بازی صحبت کن. اینکه گفته می‌شود خوش شانس بودید که به برد دست یافتید. به هیچ وجه موافق نیستم و ما شایستگی رسیدن به این برد را داشتیم. به خوبی حریف را کنترل کردیم و در نهایت توانستیم به نتیجه لازم برسیم. در زمینه شانس هم این را ملکه ذهن خودمان کرده‌ایم که شانس به سمت کسی می‌رود که از خودش تلاش هم نشان دهد. نمی‌شود گفت بدون برنامه و آمادگی در انتظار شانس باشید و در نهایت به برد و موفقیت برسید. ما می‌توانستیم در این بازی به گل‌های بیشتری هم برسیم و حریف هم چند موقعیت خوب داشت. در نهایت اما ذهن و بدن ما کاملا آماده دستیابی به برد و هدف بود که به آن هم رسیدیم.

در پست مهاجم به ترکیب اصلی برگشتی و طی دو بازی اخیر توانستی در نقش گلساز ظاهر شوی. درباره این روند هم صحبت کن. برای من همیشه اولویت تیم است. خوشحالم که توانستم نقشی در این برد داشته باشم. ما همیشه گفته‌ایم که تیم بودن ما باعث شده تا به هدف‌مان برسیم و این نتایج هم بر پایه همین اصول بوده است. همه بازیکنان و اعضای کادرفنی و تدارکات و مدیریتی تیم تلاش می‌کنند تا در نهایت ماحصل یک هفته تمرین تیم به نتیجه برسد. درباره حضور در پست مهاجم هم این نظر کادرفنی است و با آغوش باز آن را پذیرفتم. برای من همین که جزیی از این تیم باشم بزرگترین اتفاق و مایه خوشحالی است. با پست مهاجم هم بیگانه نیستم و قبلا هم در این پست بازی کرده بودم و همانطور که گفتم هر جا که باشم دوست دارم برای موفقیت تیم تلاش کنم.

اما چندان با نیمکت نشینی میانه خوبی نداری! خب هر کس دوست دارد بازی کند. شما یک بازیکن ضعیف هم که باشید این احساس را دارید که می‌توانید فیکس باشید و بهترین بازی را انجام دهید. این در هر تیمی صدق می‌کند. خب وقتی در پرسپولیس هستید این انرژی و میل به بازی بیشتر است. حالا که تماشاگر متاسفانه روی سکوها نیست اما وقتی شما آن شور و هیجان و حمایت را که می‌بینید دوست دارید آن وسط کار باشید و یک حرکت فوق العاده داشته باشید. همه دوست دارند بازی کنند و مسلما کار سرمربی و کادرفنی در این میان خیلی سخت می‌شود. هیچ بازیکنی در پرسپولیس خصوصا نیست که دوست نداشته باشد بازی کند. با این حال همه ما این باور را داریم که مجموعه تیم است که برای مسوولیت بزرگی که در خصوص هواداران دارد، تلاش می‌کند و همه ما در این بردها و باخت‌ها سهیم هستیم و باید کاری کنیم که وجدان‌مان راحت باشد که هر جایی بوده‌ایم بهترین عملکرد را داشتیم.

عالیشاه: پرسپولیس تشنه قهرمانی در این فصل است4

بازی بعدی‌تان مقابل تیم امیر قلعه نویی و گل گهر سیرجان است که می‌توانید در صورت کسب نتیجه قهرمان نیم فصل هم شوید. مسلما بازی سختی خواهد بود. تیم‌های آقای قلعه نویی همیشه در هر سطحی باشند با توجه به خواسته کادرفنی و خود ایشان برای موفقیت تلاش می‌کنند. گل گهر در این فصل به نتایج خوبی رسیده و جز مدعیان نیز محسوب می‌شود. باید تلاش کنیم تا از این بازی هم دست پر خارج شویم. خوشبختانه اکنون تیم روند خوبی دارد و با حفظ آن قادر خواهیم بود شرایط را به شکلی پیش ببریم که بعد از قهرمانی نیم فصل، استارت اصلی خودمان را برای پنجمین قهرمانی برداریم.

به نظرت شرایط برای قهرمانی پنجم مهیا است؟ همانطور که گفتم مهم ذهنیت بازیکنان و کادرفنی و خواسته هواداران است که همگی به سمت دستیابی به بهترین اتفاق پیش می‌رود. ما هیچ وقت از موفقیت سیر نمی‌شویم و نمی‌دانم شاید بتوانم اسم آن را احساس برتری نسبت به رقبا بدانم. البته قصد بی احترامی به رقبا را ندارم و منظورم این است که این حس در همه ما وجود دارد که با تلاش، تمرین و عملکرد بهتر قادر خواهیم بود به نتایج مدنظر دست پیدا کنیم. این هدف را در این فصل هم علیرغم مشکلاتی که در ابتدای راه داشتیم پیش بردیم و خوشبختانه الان در جایگاهی قرار داریم که قادر هستیم بار دیگر به صدر جدول برسیم. ما قطعا برای پنجمین قهرمانی خواهیم جنگید و آن را تقدیم هواداران عزیز و البته روح علی انصاریان و مهرداد میناوند عزیز خواهیم کرد. برای ما از دست دادن این دو عزیز اصلا باورنکردنی نیست و واقعا شوک بزرگی برای همه ما بود. امیدوارم بتوانیم با عملکردی موفق در نهایت به قهرمانی پنجم برسیم.

حتی اگر مشکلات مالی مانع بزرگی برای شما باشد؟ ببینید یک سوال دارم، چه زمانی پرسپولیس و حتی استقلال درگیر مشکل مالی نبوده است؟ مشکل مالی همیشه وجود دارد و این تنها انتظار ماست که مدیران در مسیر دستیابی به کاهش این مشکلات گام بردارد. ولی این دلیل نمی‌شود که چون مشکل مالی وجود دارد ما از احساس مسوولیتی که داریم کوتاه بیاییم. وظیفه ما با توجه به لوگویی که جلوی پیراهن ما قرار دارد این است که تحت هر شرایطی به دنبال این باشیم که از شان شخصیت باشگاه و هواداران به بهترین شکل دفاع کنیم. امیدوارم مشکلات مالی هم که یک مساله درون خانوادگی است هم حل شود.

منبع ورزش 3