چراغ سبز سرمربی جوان آلمانی به حضور در لیگ برتر

21:03 - 1399/11/27
ناگلزمن سرمربی لایپزیش احتملا فصل آینده در لیگ برتر انگلیس حضور پیدا کند.
چراغ سبز سرمربی جوان آلمانی به حضور در لیگ برتر

به گزارش "ورزش سه"، یولیان ناگلزمان در عین جوانی توانسته در سطح اول فوتبال اروپا سرمربیگری کند و اکنون دارای تجربیات بسیاری است. او حالا به یکی از جذاب ترین سرمربیان فوتبال اروپا تبدیل شده و صحبت های زیادی در رابطه با آینده اش مطرح می‌شود. در این بین گفته می‌شود که لیگ برتر انگلیس یکی از مقصد های احتمالی ناگلزمان در آینده مربیگری اش خواهد بود.

چراغ سبز سرمربی جوان آلمانی به حضور در لیگ برتر1

سرمربی جوان لایپزیش اکنون و پیش از دیدار حساس تیمش مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا به احتمال حضور در لیگ برتر انگلیس واکنش نشان داده است. ناگلزمان در این باره گفت: " من فعلا تا سال 2023 با لایپزیش قرارداد دارم و فکر می کنم که در این تیم بمانم. لیگ برتر از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است و می توانم از حضور در اینجا مثل یورگن کلوپ که در آن موفق شد به عنوان یک هدف بزرگ نگاه کنم. این می‌تواند گامی در آینده باشد."

ناگلزمان در ادامه گفت: "می دانید، در فوتبال برنامه ریزی آسان نیست. تا چه زمانی سرمربی لایپزیش خواهید بود؟ چه زمانی به لیگ برتر می روید؟ می توانم تصور کنم که به لیگ برتر بروم.

چراغ سبز سرمربی جوان آلمانی به حضور در لیگ برتر4

من می توانم تصور کنم که به عنوان یک سرمربی در بوندسلیگا برای تمام دوران حرفه ای خود باقی بمانم. شرایط حضور در کشور خودم بسیار خوب است و من آن را دوست دارم. با این حال ممکن است که در لیگ برتر انگلیس با یکدیگر روبرو شویم؛ چه کسی می داند."

منبع ورزش 3