ستاره اسپانیایی لیورپول زیر فشار انتقادات بی رحمانه!

20:52 - 1399/11/27
تیاگو آلکانترا ستاره لیورپول بشدت از سوی کارشناسان مورد انتقاد قرار گرفته است و سبک بازی وی را در زمان حضور بایرن مقایسه می کنند.
ستاره اسپانیایی لیورپول زیر فشار انتقادات بی رحمانه!

به گزارش "ورزش سه"، در نقل و انتقالات تابستانی اخیر بود که تیاگو آلکانتارا بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره از بایرن‌مونیخ جدا شد و به شکل آزاد راهی لیورپول شد تا چالش جدید خود را زیر نظر یورگن کلوپ در لیگ برتر انگلیس شروع کند.

ستاره اسپانیایی لیورپول زیر فشار انتقادات بی رحمانه!18

اما هافبک اسپانیایی از زمان انتقال به آنفیلد نتوانسته روزهای خوبی را تجربه کند؛ او در ابتدای حضور خود در لیورپول با مصدومیت های متوالی و البته ابتلا به ویروس کرونا دست و پنجه نرم کرد و بعد از پشت سر گذاشتن همه این سختی‌ها نیز در نمایش توانایی های خود برای کمک به تیم یورگن کلوپ عاجز بوده است.

ستاره اسپانیایی لیورپول زیر فشار انتقادات بی رحمانه!1

لیورپول دو روز پیش در حضور 60 دقیقه ای تیاگو آلکانتارا که بعد از مصدومیت جیمز میلنر به زمین آمد با یک شکست دیگر روبرو شد. آمار عجیب در مورد هافبک اسپانیایی این که در مسابقاتی که او 60 دقیقه یا بیشتر برای لیورپول به میدان رفته، حاصل کار این تیم 5 شکست، 2 تساوی و تنها 2 پیروزی بوده است. او همچنین هیچ گل یا پاس گلی به ثبت نرسانده است.

جیمی کاراگر پس از شکست ناباورانه لیورپول از لستر که بازی 0-1 برده را در مدت زمانی کوتاه با شکست 3-1 عوض کرد، در حساب توئیتر خود نوشت:« تیاگو در کارهای دفاعی افتضاح است.»

ستاره اسپانیایی لیورپول زیر فشار انتقادات بی رحمانه!12

جرمن جناس بازیکن سابق تاتنهام و نیوکاسل هم معتقد است تیاگو خرید موفقی برای لیورپول نبوده است:« معتقدم لیورپول در مرکز زمین ابزار لازم را ندارد. تیاگو بازیکن خوبی است ولی نه برای سبک بازی لیورپول.

او تیمش را از لحاظ دفاعی تضعیف می کند. در یک زنجیره، کافی است یک حلقه سست داشته باشید تا همه چیز از هم گسیخته شود. تیاگو همان حلقه متزلزل لیورپول است. وقتی لیورپول نیاز دارد از جلو حریف را پرس کند، تیاگو به طور کامل ضعفش را نشان می دهد. او بدون توپ بازیکنی کاملا سست و ناپایدار است.»

منبع ورزش 3