ناگلزمن: بازی برابر لیورپول همیشه دشوار است

20:43 - 1399/11/27
ناگلزمن سرمربی لایپزیش پیش از دیدار فرداشب برابر لیورپول صحبت های جالبی ارائه کرد.
ناگلزمن: بازی برابر لیورپول همیشه دشوار است

به گزارش "ورش سه"، یولین ناگلزمن انتظار دارد که لیورپول علیرغم شرایط سخت در لیگ برتر، نمایشی قدرتمندانه را در مسابقات لیگ قهرمانان ارائه دهد و معتقد است که یورگن کلوپ استعداد ذاتی برای قرار گرفتن در بین مربیان برتر دارد.

لایپزیش آماده است تا سه شنبه شب در دور رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان برابر لیورپول قرار بگیرد. دیدار رفت به دلیل محدودیت‌های مسافرتی آلمان در دوران شیوع کرونا در بوداپست برگزار خواهد شد.

ناگلزمن: بازی برابر لیورپول همیشه دشوار است2

سرخپوشان با دو پیروزی در 10 دیدار اخیر خود در لیگ برتر قدم به این بازی خواهند گذاشت اما ناگلزمن معتقد است که تیم کلوپ می‌تواند کار را برای آنها در ورزشگاه پوشکاش آرنا دشوار کند.

سرمربی لایپزیش به کیکر گفت:« یورگن یکی از موفق‌ترین مربیان باشگاهی است و همیشه در طول دوران حضورش در ماینتس، دورتموند و لیورپول تفاوت ها را رقم زده و تاثیرگذاری اش را نشان داده است.

ناگلزمن: بازی برابر لیورپول همیشه دشوار است6

لیورپول به دلیل مصدومیت‌های متعدد بازیکنانش مجبور به ایجاد تغییراتی شده است. هافبک‌ها حالا در دفاع بازی می‌کنند و به این شرایط عادت ندارند. علاوه بر این، آنها بازی‌های فشرده و سنگین زیادی انجام داده اند. معتقدم لیورپول تیمی بحران زده نیست و می تواند برابر ما قدرت همیشگی اش را نشان دهد. برابر تیم های کلوپ همه با 110 درصد توان شان بازی می کنند و ما هم بسیار باانگیزه ایم. بازی دشوار و جذابی می شود.»

منبع ورزش 3