لیورپول دچار بحران روحی روانی شده است!

20:32 - 1399/11/27
نتایج بسیار ضعیف لیورپول در هفته های اخیر موجب شده است که یورگن کلوپ به فکر جدایی از باشگاه باشد.
لیورپول دچار بحران روحی روانی شده است!

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول با یورگن کلوپ در بحرانی‌ترین شرایط خود قرار دارد و این سوال وجود دارد که مربی آلمانی توان تغییر شرایط را دارد؟

در 5 سال گذشته سابقه نداشته که این تیم با چنین روند ضعیفی روبه‌رو بوده باشد؛ تا جایی که کلوپ بعد از دیدار برابر لسترسیتی اعتراف کرد تیمش دیگر هیچ شانسی برای قهرمانی ندارد.

لیورپول دچار بحران روحی روانی شده است!14

حالا همه نگاه‌ها به یورگن کلوپ است تا این تیم بی‌روحیه که اعتماد به نفسی نیز ندارد را برای ادامه فصل مهیا کند. او پیش از این در سخت‌ترین شرایط توانسته خوب کار کند و تیمش را به موفقیت برساند. کسب اولین قهرمانی لیگ برتر در سه دهه اخیر و لیگ قهرمانان نشان می دهد کلوپ گزینه مناسبی است که بتواند بار دیگر شرایط را برای لیورپول تغییر دهد و این تیم را به موفقیت برساند.

کلوپ به خوبی می‌داند در صورتی که نتواند تغییری در تیمش ایجاد کند چه بسا باید منتظر اخراج از این تیم نیز باشد.

لیورپول دچار بحران روحی روانی شده است!11

موضوع نگران کننده افت شدید بازیکنانی است که فصل قبل همگی ستاره بودند. از آلیسون در درون دروازه گرفته تا سادیو مانه و فیرمینو همگی نسبت به فصل قبل افت کرده‌اند.

مصدومیت ستاره‌ها نیز دردسر بزرگ دیگر این مربی بوده است و باید دید او چه تدابیری برای دیدار فردا سه‌شنبه برابر لایپزیش در لیگ قهرمانان به کار خواهد بست تا بتواند شرایط خود را در این تیم تغییر دهد.

هواداران لیورپول به این مربی اعتماد دارند تا بار دیگر توانمندی خود را نشان دهد و تیم‌شان را به ساحل آرامش برساند. حالا توپ در زمین مرد آلمانی است.

لیورپول دچار بحران روحی روانی شده است!18

منبع ورزش 3