کینه PSG از بارسا؛ پاریس فقط برای انتقام می آید!

20:00 - 1399/11/27
یکی از حساس ترین دیدار های مرحله رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فردا در ورزشگاه نوکمپ برگزار خواهد شد.
کینه PSG از بارسا؛ پاریس فقط برای انتقام می آید!

به گزارش "ورزش سه"، چهار سال پیش در دیدار رفت از دور شانزدهم چمپیونزلیگ PSG موفق شد 4-0 بارسا را شکست دهد، اما کاتالان ها با یک کامبک افسانه ای در دور برگشت 6-1 پاریسی ها را شکست دادند و به دور بعد صعود کردند.

عثمان دمبله گفت: " آن بازی در تاریخ ماندگار خواهد شد، مخصوصا آن برد بارسلونا. با شکست 4-0 در بازی رفت برای هر تیمی در اروپا خیلی سخت بود که نتیجه را عوض کند، مخصوصا در چمپیونزلیگ.

اما آنها موفق شدند! آن هم با تیمی فوق العاده که بازیکنانی مثل نیمار و لئو مسی و آندرس اینیستا داشت. به نظرم در حال و هوای انتقام باشند. همچنین با تشکر از رسانه ها که همیشه تلاش می کنند حساسیت مضاعفی به همه چیز بدهند. به هر حال ما راجع به این چیزها در بین بازیکنان تیم صحبت نمی کنیم چرا که می دانیم بازی بسیار سختی خواهد بود.

می دانیم که PSG در چمپیونزلیگ مدعی قهرمانی است و سال پیش هم نایب قهرمان شده است."

کینه PSG از بارسا؛ پاریس فقط برای انتقام می آید! 0

دمبله با تمجید از رونالد کومان، سرمربی بارسلونا، گفت: "خیلی چیزها با کومان تغییر کرده است، مخصوصا در زمینه تمرینات و آماده سازی برای مسابقات. از نطر فیزیکی ما احساس خیلی خوبی داریم.

به نظرم بارسلونا در بالاترین سطح آمادگی است. خیلی عالی است که به نیمه های فصل رسیده ایم، ما اهدافی داریم و هر چه که در توانمان باشد را برای رسیدن به عناوین قهرمانی انجام خواهیم داد."

منبع ورزش 3