ستاره سیتی جانشین راموس در رئال + عکس

13:06 - 1399/11/27
بنا به گفته دیلی استار باشگاه رئال مادرید قصد دارد در تابستان آینده اقدام به جذب لاپورته مدافع اسپانیایی منچسترسیتی کند.
ستاره سیتی جانشین راموس در رئال + عکس

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس هنوز قرارداد خود را با رئال مادرید تمدید نکرده و اخباری در مورد احتمال جدایی کاپیتان باتجربه رئال مادرید از این تیم وجود دارد. در صورت رخ دادن این اتفاق کهکشانی ها برای خرید یک زینه جانشین اقدام می کنند و طبق ادعای نشریه انگلیسی دیلی استار، آیمریک لاپورته در لیست خرید رئال مادرید قرار گرفته است.

ستاره سیتی جانشین راموس در رئال + عکس13

آیمریک لاپورته 26 ساله تا سال 2025 با منچسترسیتی قرارداد دارد و پیشنهاد رئال مادرید نیز نزدیک به همان 57 میلیون پوندی که سیتیزن ها در ژانویه 2018 برای خرید او پرداخت کرده اند بوده است.

آیمریک لاپورته در فصل جاری چندان مورد توجه پپ گواردیولا نبوده و تنها 14 بار در تمامی رقابت ها به میدان رفته است. از زمان شکست برابر تاتنهام در ماه نوامبر، آیمریک لاپورته به نیمکت ذخیره ها منتقل شد و اتفاقا از زمان نیمکت نشینی او خط دفاعی منچسترسیتی اوج گرفت. به نظر می رسد انتقال داوید آلابا نیز به رئال مادرید قطعی شده باشد و ممکن است او و آیمریک لاپورته فصل بعد در این تیم بازی کنند.

منبع ورزش 3