امیدواری محمد صلاح به هواداران لیورپول+ عکس

12:58 - 1399/11/27
محمد صلاح با انتشار پستی در توئیتر به نوعی هواداران باشگاه را امیدوار نگه داشت و به آنها قول داد که تیم تا لحظه آخر برای قهرمانی می جنگد.
امیدواری محمد صلاح به هواداران لیورپول+ عکس

به گزارش "ورزش سه"، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر در روز شنبه با قبول شکست 1-3 مقابل لسترسیتی سومین شکست متوالی خود را تجربه کرد تا اوضاع دشوارتر از قبل بشود. این نتیجه لیورپول را در رده چهارم لیگ برتر قرارداد و حالا مرسی سایدی ها 13 امتیاز از منچسترسیتی که یک بازی عقب افتاده هم دارد، کمتر اندوخته اند.

البته محمد صلاح در این شرایط نیز عملکرد درخشانی داشته و در حال حاضرعنوان بهترین گلزن فصل را تا این مقطع نیز به خود اختصاص داده است. حالا ستاره مصری در توئیتر خود مدعی شد اگرچه لیورپل در حال حاضر در حال سپری کردن روزهای دشواری است، اما شرایط به زودی تغییر خواهد کرد. شاید در حال حاضر فتح لیگ قهرمانان مهم ترین امید محمد صلاح و هم تیمی هایش باشد.

محمد صلاح در صفحه خود نوشت: "به دلایل متعددی در حال حاضر در بازه زمانی سختی قرار داریم. ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم و مانند آخر مسیر مانند یک قهرمان مبارزه خواهیم کرد. ما اجازه نمی دهیم همه اتفاقات این فصل با نتایج اخیر بدست آمده توسط لیورپول رقم بخورد. این قول من به همه شماست."

امیدواری محمد صلاح به هواداران لیورپول+ عکس4

منبع ورزش 3