آرسنال 4- لیدز 2: برد با طعم هتریک اوبامیانگ

12:50 - 1399/11/27
تیم آرسنال در دیداری جذاب و پرگل توانست برابر لیدز یونایتد به پیروزی شیرینی دست پیدا کند که در این بازی ستاره گابنی هتریک کرد.
آرسنال 4- لیدز 2: برد با طعم هتریک اوبامیانگ

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال که در هفته های اخیر نتایج پرفراز و نشیبی گرفته بود، امشب با تکیه بر درخشش پیر آمریک اوبامیانگ و هت تریک او و با با نتیجه 2-4 لیدز را شکست داد تا بعد از هفته ها به یک پیروز پرگل دست یابد.

لیدز بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه 11 و روی ارسال هریسون دروازه آرسنال را باز کند، اما ضربه سر پاتریک بامفورد در اختیار برند لنو قرار گرفت.

آرسنال 4- لیدز 2: برد با طعم هتریک اوبامیانگ11

اما آرسنال در دقیقه 13 به گل اول دست یافت. اوبامیانگ از سمت چپ نفوذ کرده و با یک ضربه زمینی و دقیق به گوشه دروازه گل اول توپچی ها را به ثمر رساند.

در دقیقه 26 رافینیا با حرکت از سمت راست و گذر از سد سدریک سوارس می توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه او در اختیار برند لنو قرار گرفت.

اما در دقیقه 33 ساکا توسط آلیونسکی در محوطه جریمه لیدز متوقف شد تا آرسنال صاحب یک ضربه پنالتی شود. اوبامیانگ پشت توپ قرار گرفته و با فریب دروازه بان باز هم موفق به گلزنی شد.

آرسنال 4- لیدز 2: برد با طعم هتریک اوبامیانگ12

اما در دقیقه 44 این هکتور بیرین بود که روی پاس دنی سبایوس و حرکت از جناح راست در نهایت با ضربه ای زمینی و محکم از زاویه ای بسته باز هم موفق به گلزنی شد تا آرسنال با برتری پرگل 0-3 راهی رختکن شود.

اما طوفان اوبامیانگ در نیمه دوم نیز ادامه یافت و او در همان دقایق ابتدایی و روی ارسال اسمیت راو موفق شد با یک ضربه سر محکم هت تریک خود را برابر لیدز تکمیل بکند.

اما در دقیقه 58 و روی ارسال کرنر رافینیا از سمت چپ بود که پاسکال با یک ضربه محکم و تماشایی گل اول لیدز را به ثمر رسانده و اختلاف را کمتر کرد.

در دقیقه 67 و روی اشتباه دنی سبایوس بود که رافینیا از گوشه محوطه فرصت داشت گل دوم لیدز را نیز به ثمر برساند، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

آرسنال 4- لیدز 2: برد با طعم هتریک اوبامیانگ19

اما دقایقی بعد و روی پاس به بیرون رابرتس از سمت چپ بود که هلدر کاستا در مقابل دروازه آرسنال صاحب موقعیت شده و با یک ضربه محکم گل دوم را نیز به ثمر رساند.

در دقیقه 83 و روی پاس ویلیان برای ساکا بود که این بازیکن در گوشه محوطه صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او از زاویه اس بسته به دیرک برخورد کرد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و آرسنال با نتیجه 2-4 لیدز را مغلوب کرد.

  • آرسنال

منبع ورزش 3