رئال 2- والنسیا 0: تیم زیدان دوباره زنده شد

12:37 - 1399/11/27
تیم رئال مادرید با پیروزی برابر والنسیا به نوعی به روز های خوب خود بازگشت و امید های خود را برای قهرمانی زنده کرد.
رئال 2- والنسیا 0: تیم زیدان دوباره زنده شد

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امروز در چهارچوب رقابت های هفته بیست و سوم لالیگا در آلفردو دی استفانو میزبان والنسیا بود که این بازی با نتیجه 2-0 به سود لوس بلانکوس خاتمه یافت.

رئال 2- والنسیا 0: تیم زیدان دوباره زنده شد4

رئال مادرید کار را بهتر آغاز کرد و می‌تواند در همان دقایق ابتدایی توسط هافبک برزیلی خود یعنی کاسمیرو به گل اول دست پیدا کند اما ضربه این بازیکن توسط دروازه‌بان والنسیا به کرنر فرستاده شد.

عملکرد خوب رئال مادرید در دقیقه 12 به گل اول این تیم منجر شد؛ جایی که کریم بنزما با یک شوت تکنیکی از پشت محوطه جریمه دروازه والنسیا را باز کرد تا نتیجه 1-0شود.

رئال 2- والنسیا 0: تیم زیدان دوباره زنده شد11

رئال 2- والنسیا 0: تیم زیدان دوباره زنده شد9

در ادامه نیز رئال مادرید توپ و میدان را در اختیار داشت تا اینکه در دقیقه 42 به گل دوم دست یافت. پاس لوکاس واسکز که به جای دنی کارواخال مصدوم به بازی آمده بود جلوی پای تونی کروس قرار گرفت و این بازیکن نیز با یک ضربه مطمئن دروازه والنسیا را برای دومین بار باز کرد تا رئال مادرید با پیروزی 2-0 راهی رختکن شود.

والنسیا نیمه دوم را کمی بهتر آغاز کرد و در همان لحظات ابتدایی به یک موقعیت خوب دست یافت اما ضربه مکسی گومز با واکنش خوب تیبو کورتوا همراه بود.

رئال 2- والنسیا 0: تیم زیدان دوباره زنده شد3

رئال 2- والنسیا 0: تیم زیدان دوباره زنده شد10

چند دقیقه بعد رئال مادرید توانست روی پاس وینیسیوس و توسط فرلاند مندی به گل سوم دست پیدا کند اما مشخص شد که گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده بنابراین مردود اعلام شد.

در ادامه نیز رئال مادرید کار را کنترل کرد و بازی با همان دو گل به سود این تیم خاتمه یافت تا تیم زین الدین زیدان به سه امتیاز ارزشمند دیگر دست پیدا کند.

منبع ورزش 3