واکنش سرمربی بایرن به جذب ستاره فرانسوی

11:02 - 1399/11/27
فلیک سرمربی بایرن از جذب ستاره فرانسوی لایپزیش بسیار خوشحال است و اذعان داشت که هدف اصلی جذب این بازیکن تقویت خط دفاعی تیم است.
واکنش سرمربی بایرن به جذب ستاره فرانسوی

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش بود که بایرن مونیخ با غلبه بر تایگرز مکزیک در فینال رقابت های جام باشگاه های جهان موفق شد به مقام قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند؛ موضوعی که باعث شد تیم هانسی فلیک فصل شگفت انگیز خود و البته شش گانه را تکمیل کرده باشد.

بایرن مونیخ فردا شب در هفته بیست و یکم بوندسلیگا میزبان آرمینیا بیله فلد خواهد بود. هانسی فلیک پیش از این مسابقه گفت: " بوندسلیگا اساس چیزهایی است که ما به دست آورده ایم و برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. لئون گورتزکا امروز نتوانست با ما تمرین کند در مسابقه فردا حضور نخواهد داشت. در مورد حضور مولر و گنابری مقابل لاتزیو باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه شرایطی رقم می‌خورد‌."

واکنش سرمربی بایرن به جذب ستاره فرانسوی4

تبلیغات

واکنش سرمربی بایرن به جذب ستاره فرانسوی9

واکنش سرمربی بایرن به جذب ستاره فرانسوی1

شما هم مراسم بله برون یا عقد دارید؟ برای ثبت سفارش عجله کنید*

واکنش سرمربی بایرن به جذب ستاره فرانسوی20

وضعیت توماس مولر: " روز گذشته به شکل تلفنی با او صحبت کردم. همچنین اعضای تیم نیز با توماس تماس تصویری انجام دادند. او اکنون در قرنطینه است اما با این حال بازیکن بسیار مهمی برای ما محسوب می‌شود. امیدوارم که او با انرژی بیشتر هر چه سریع تر دوباره به جمع نفرات تیم برگردد."

جذب دایو اوپامکانو توسط بایرن مونیخ: " جذب این بازیکن به آینده ما ارتباط دارد. از به خدمت گرفتن بازیکنی مثل او بسیار خوشحال هستیم اما وی باید عملکرد خود در لایپزیش را برای بایرن مونیخ نیز تکرار کند. با توجه به شناختی که از اوپامکانو دارم مطمئنم که او تا آخر فصل تمام سعی خود را برای مقابله با بایرن مونیخ به کار خواهد گرفت."

واکنش سرمربی بایرن به جذب ستاره فرانسوی6

منبع ورزش 3