خط و نشان سرمربی پاریس برای بارسایی ها

10:59 - 1399/11/27
پوچتینو سرمربی آرژانتینی تیم پاریس از انگیزه بالای شاگردانش برابر بارسلونا خبر داد.
خط و نشان سرمربی پاریس برای بارسایی ها

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی شب گذشته توانست 2-1 بر نیس پیروز شود. در دیداری که پاریسی ها نشانی از یک تیم مقتدر نداشتند و با نمایشی نه چندان خوب موفق به کسب سه امتیاز شدند. به نظر در غیاب نیمار و دی ماریا، پی اس جی قدرت همیشگی را ندارد.

بر خلاف پی اس جی، بارسا توانتست ضمن ارائه یک بازی برتر با نتیجه 5-1 بر آلاوس پیروز شود و روحیه مضاعفی بگیرد. دو تیم از دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، سه شنبه شب در نوکمپ به مصاف هم خواهند رفت و بارسا خوشبین است در وضعیت کنونی بر پی اس جی پیروز شود.

خط و نشان سرمربی پاریس برای بارسایی ها10

مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی در نشست خبری پس از بازی با نیس گفت:« باید برابر بارسا آماده باشیم و معتقدم تیم تا روز بازی چنین خواهد بود. در مورد ترکیب تیم برای آن بازی هنوز تصمیم نگرفته ام. تا زمانی که وارد هتل نشویم و شرایط بازیکنان را ارزیابی نکنم، خبری از اعلام ترکیب 11 نفره نخواهد بود.

تمرکز من روی ریکاوری بدنی و ذهنی بازیکنان خواهد بود. باید گزینه ها و استراتژی های مختلف را بررسی کنیم. در ساوتهمپتون و تاتنهام برنامه من چنین بود و می خواهم پی اس جی را نیز تبدیل به تیمی کنم که به چند شیوه مختلف بازی کند. باید کاری کرد که بازیکنان در سیستم های مختلف، با اطمینان و آگاه بازی کنند.»

پوچتینو در مورد مصدومیت مارکو وراتی گفت:« او پس از بازی با مارسی دچار مصدومیتی جزئی شد و هنوز مشخص نیست برابر بارسا چه شرایطی خواهد داشت. باید همه بازی ها را پیروز شد. بدون توجه به نام حریف و اینکه چه بازیکنانی در دسترس هستند.»

منبع ورزش 3