قهرمان لیگ برتر از نگاه آرسن ونگر

10:52 - 1399/11/27
آرسن ونگر اسطوره فوتبال دنیا معتقد است که منچسترسیتی با قاطعیت قهرمان این فصل لیگ برتر انگلیس است.

به گزارش "ورزش سه"، آرسن ونگر منچسترسیتی را قهرمان این فصل لیگ جزیره می داند و معتقد است به هیچ وجه تیمی به سیتی نخواهد رسید.

روز گذشته منچسترسیتی با برتری 3-0 برابر تاتنهام قاطعانه با 53 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفت؛ در حالی که یک بازی نیز کمتر انجام داده است. در سوی دیگر، اوضاع برای لیورپول مدافع عنوان قهرمانی اصلا خوب پیش نمی رود و این تیم دیروز هم 3-1 مغلوب لسترسیتی شد.

قهرمان لیگ برتر از نگاه آرسن ونگر13

تبلیغات

قهرمان لیگ برتر از نگاه آرسن ونگر0

قهرمان لیگ برتر از نگاه آرسن ونگر6

ساعت برند فسیل را این بار در تخفیف ویژه ولنتاین با بهترین قیمت بخر!

قهرمان لیگ برتر از نگاه آرسن ونگر0

آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال درباره شرایط فصل جاری لیگ برتر گفت:« به نظرم همه چیز تمام شده است و منچسترسیتی قهرمان این فصل است. هیچ تیمی توان رسیدن به سیتی را ندارد. وقتی تیمی 16 برد پیاپی کسب می کند، یعنی از ثبات و اعتماد به نفس بالایی برخوردار است و خیلی سخت است که این تیم بخواهد امتیازهای زیادی تا پایان فصل از دست بدهد و غیرممکن است تیم هایی چون منچستریونایتد و لیورپول به سیتی برسند. از الان باید منتظر یک رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشیم چون تکلیف قهرمان مشخص است.»

قهرمان لیگ برتر از نگاه آرسن ونگر10

منچسترسیتی در حالی به رکورد 16برد پیاپی رسیده است که کوین دی بروین و سرخیو آگوئرو دو ستاره خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. این تیم در بازی بعدی خود باید برابر اورتون به میدان برود که کارلو آنچلوتی را روی نیمکت دارد و سپس با آرسنال بازی خواهد داشت.

منبع ورزش 3