ستاره فرانسوی رسما به بایرن مونیخ پیوست

10:35 - 1399/11/27
دایو اوپامکانو مدافع تیم لایپزیش رسما به تیم بایرن مونیخ پیوست.
ستاره فرانسوی رسما به بایرن مونیخ پیوست

به گزارش "ورزش سه"، دایو اوپامکانو که در دو فصل اخیر نمایش های درخشانی در ترکیب لایپزیش ارائه داد، مورد توجه باشگاه های مختلفی از جمله منچستریونایتد بود اما در نهایت این بایرنی ها بودند که توانستند با این ملی پوش فرانسوی به توافق برسند.

ستاره فرانسوی رسما به بایرن مونیخ پیوست16

بایرنی ها که در این فصل در خط دفاعی مشکلاتی داشتند و گل های بیشتری نسبت به فصل قبل دریافت کردند، خیلی زود کار انتقال اوپامکانو را نهایی کردند تا درگیر رقابت با سایر باشگاه ها در تابستان پیش رو نباشند.

چند روز پیش حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن خبر از توافق با این بازیکن داده بود و دقایقی پیش این انتقال رسمی شد.

بایرن با قراردادی 5 ساله و پرداخت بند فسخ 42 میلیون یورویی اوپامکانو او را به خدمت گرفته و از فصل بعد در اختیار خواهد داشت. ستاره فرانسوی تا پایان فصل همچنان در عضویت لایپزیش باقی خواهد ماند و در حال حاضر خود را مهیای بازی با لیورپول در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان می کند.

ستاره فرانسوی رسما به بایرن مونیخ پیوست10

صالح حمیدزیچ پس از رسمی شدن انتقال اوپامکانو گفت:« خوشحالیم که توانستیم با دایوت اوپامکانو قرارداد ببندیم. مطمئنیم که اوپامکانو طی سال های آتی، یک عضو بسیار مهم در تیم ما خواهد بود.»

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.