شجاعی فعلا قصدی برای ورود به زمین ندارد!

10:18 - 1399/11/27
مسعود شجاعی سرمربی ترکتور سازی تبریز توانست سه امتیاز شیرین برابر سایپا بدست آورد و درواقع شروع امیدوار کننده ای در لیگ برتر داشت.
شجاعی فعلا قصدی برای ورود به زمین ندارد!

به گزارش ورزش سه؛ تراکتور در شرایطی به مصاف سایپا رفت که بعد از چند هفته، مسعود شجاعی را در ترکیب خود نداشت. بازیکن-سرمربی تراکتور در این دیدار ترجیح داد که از کنار زمین به هدایت هم تیمی های خود بپردازد و این تصمیم موفقیت آمیز هم بود و منجر به کسب یک پیروزی شیرین شد.

شجاعی بعد از برکناری علیرضا منصوریان، از هفته ششم و بازی با ماشین سازی هدایت تراکتور را بر عهده گرفت. در هفته های ششم و هفتم، تراکتور با هدایت شجاعی و بدون حضور او در زمین دو برد کسب کرد اما در سومین گام با شجاعی، مقابل صنعت نفت شکست خورد. شجاعی بعد از این باخت و در بازی هفته نهم مقابل شهرخودرو در دقیقه 76 وارد زمین شد و از بازی هفته دهم مقابل ذوب آهن، شاهد بازگشت او به ترکیب اصلی تیم بودیم. بعد از این بازی، شجاعی در چهار بازی متوالی دیگر هم در ترکیب سرخ پوشان فوتبال آذربایجان حضور داشت.

تبلیغات

شجاعی فعلا قصدی برای ورود به زمین ندارد!5

شجاعی فعلا قصدی برای ورود به زمین ندارد!13

پک شامپو، لوسیون و اسپری ترمیم‌کننده آلپسین کافئین با تخفیف ویژه!

شجاعی فعلا قصدی برای ورود به زمین ندارد!1

شجاعی فعلا قصدی برای ورود به زمین ندارد!17

بعنوان یک مربی اعتراض بخش جدانشدنی کار در ایران است. این تصویر مربوط به گل اول بازی است که توسط سایپایی‌ها به ثمر رسید و تراکتور اعتراض شدیدی به آن داشت.

بعد از دو شکست متوالی که تراکتور در هفته های سیزدهم و چهاردهم مقابل آلومینیوم و پرسپولیس، برخی از منتقدین معتقد بودند که شجاعی در داخل زمین نمی تواند تمرکز لازم را برای هدایت تراکتور داشته باشد، موضوعی که عباس چمنیان در نشست خبری پس از بازی با سایپا هم با اشاره به آن گفت: "در اینکه شجاعی بازیکن بزرگ و تأثیرگذاری است شکی نیست. در بازی‌های قبلی هم که با مشکل مواجه می‌شدیم این بود که شجاعی هم باید تمرکزش روی بازی خودش باشد و هم هدایت تیم؛ شاید همین موضوع روی کیفیت کاری او تأثیر می‌گذاشت. در این مسابقه تصمیم گرفته شد که بازی نکند و تمرکزش روی مسائل فنی تیم باشد، البته من حضور او را روی نیمکت به فال نیک می‌گیرم. خوشبختانه بچه‌ها هم توانستند جای او را در زمین پر کنند و به پیروزی برسند."

شجاعی فعلا قصدی برای ورود به زمین ندارد!14

اگر مسعود شجاعی تعارف را کنار گذاشته باشد و بخواهد دیگر در زمین فوتبال حاضر نشود احتمالا تا پایان فصل سرمربی تیم تراکتور خواهد بود.

به این ترتیب در روزی که مسعود شجاعی با خروج از ترکیب اصلی، تمرکز اصلی خود را روی بخش سرمربیگری متمرکز کرده بود، تراکتور به یک برد مهم مقابل سایپا دست یافت، بردی که سومین برد تراکتور با هدایت شجاعی از کنار زمین بود. در بازی هایی که شجاعی فقط به عنوان سرمربی حضور داشته، تراکتور سه برد و یک باخت را رقم زده است.

منبع ورزش 3