دو هفته به محمود فکری زمان داده شده است

10:13 - 1399/11/27
محمود فکری بعد از شکست تیمش برابر سپاهان به شدت مورد انتقاد قرار گرفت و بسیاری از طرفداران خواهان برکناری وی هستند.
دو هفته به محمود فکری زمان داده شده است

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان محمود فکری سومین شکست فصل را در ورزشگاه نقش جهان و در شهر اصفهان تجربه کردند تا صدرنشینی و به نوعی قهرمانی نیم فصل را دو دستی تقدیم طلایی پوشان سپاهان کنند و با دست خالی به تهران بازگردند.

البته شکست خارج از خانه مقابل سپاهان احیا شده و از دست دادن جایگاه نخست جدول رده بندی و قرار گرفتن در مقام دوم در فاصله 15 هفته به پایان لیگ هرچند اتفاق خوشایندی محسوب نمی شود، اما میزان هجمه ها و در عین حال اخباری که از داخل تیم به گوش می رسد عملا از آن چه که باید باشد، بسیار بیشتر است .

با احتساب شکست استقلال در یکی از مهم ترین دیدارهای کلاسیک فوتبال ایران در برابر سپاهان، قهرمانی نیم فصل از دست رفته و این در شرایطی است که فکری تا به اینجا در جواب منتقدان خودش، به نتایج و جایگاهش در جدول اشاره می کرد در حالی که در وضعیت کنونی اختلاف امتیاز در جدول نیز با تیم آلومینیوم اراک که در رده هفتم قرار دارد 4 امتیاز است و یک لغزش دیگر ممکن است باشگاه را در وضعیتی اضطراری قرار دهد .

اما غالب صحبت بسیاری از طرفدارانی که پس از پایان این بازی در شبکه های مختلف اجتماعی تا آخرین ساعات بامدادی با تمام دلسوزی و علاقه خودشان با مجموعه این تیم، مخصوصا محمود فکری به عنوان نفر اول کادر فنی داشتند چه بود؟

تبلیغات

دو هفته به محمود فکری زمان داده شده است9

دو هفته به محمود فکری زمان داده شده است12

خرید جدیدترین مدلهای فرش با تخفیف جشنواره!

دو هفته به محمود فکری زمان داده شده است4

دو هفته به محمود فکری زمان داده شده است11

اکثراین طرفداران که این روزها از تماشای بازی تیم محبوبشان از نزدیک محرومند، علی رغم تمام ناراحتی شان بابت این شکست، و انتقاداتی که به محمود فکری داشتند، انصافا هرگز حاضر نشدند به او توهین و یا بی احترامی کنند و مشخص است که فکری را به عنوان یک فرد سالم و کاملا استقلالی هنوز هم دوست دارند اما به عقیده شاید بهترباشد محمود فکری که هنوز هم از محبوبیت زیادی در بین طرفدران استقلال برخوردار است به جای دم زدن از اتاق فکر و وجود دشمنان فرضی قدری گارد خودش را باز کند و فردی را به کادر فنی اضافه کند تا به کمک هم بتوانند بتوانند تیم را از بن بست تاکتیکی که بدان دچار شده خلاص کنند ، امری متداول در فوتبال روز دنیا که نمونه اش را در همین تیم رقیب شب گذشته استقلال هم شاهد بودیم . شاید اگر محرم پس از ناکامی در لیگ قهرمانان آسیا به مانند فکری دم از این می زد که بهترین کادر فنی را در اختیار دارد ، شخص دیگری به جای او روی نیمکت سپاهان نشسته بود و این شاید از جهاتی در خصوص یحیی گل محمدی نیز صدق می کند.

همچنین در حال حاضر بخشی از طرفداران اعتقاد دارند که باید قبل از آنکه کار از بگذرد همین حالا باید برای ایجاد تغییرات کلی در کادر فنی اقدام کرد و اِلا هر گونه تغییرات احتمالی در به بعد حتی اگر سرمربی خارجی هم باشد چاره کار لااقل برای این لیگ نخواهد بود.این دسته از هواداران به عنوان جانشین فکری گزینه هایی را هم در نظر دارند، از جمله امیر قلعه نوعی ، فرهاد مجیدی ،محمد تقوی و مهدی پاشازاده و البته الکس نوری .

جالب اینکه با وجود تمام اختلافات، این دو بخش از جامعه هواداری،در مواردی هم اتفاق نظر دارند که مهم ترین آن بر می گردد به عدم کارایی احمد مددی به عنوان مدیرعامل و همچنین سایر اعضای هیئت مدیره که در واقع هیچ گونه توافقی حتی در کوچکترین مسائل مربوط به تیم و باشگاه ندارند و این چند دستگی تا به این حد باعث شده تا هر روز شاهد خبرهای ناخوشایندی مبنی بر یک حاشیه جدید در باشگاه باشیم که در نوع خودش کم سابقه یا بی سابقه بوده است. آنهایی که باید در روزی مثل این باری از روی دوش تیم برمی‌داشتند اما در نهایت فعالیت پشت پرده‌شان به جایی نرسید.

در نهایت امروز و در شرایطی که اغلب هواداران منتظر اظهارنظری از سوی باشگاه درمورد کادرفنی بودند ، خبر رسیده که تصمیم بر ادامه کار کادر فعلی حداقل تا هفته دوم فصل دوم و بازی مقابل فولاد است و با توجه به نظر مقام مافوق مدیرعامل و هیئت مدیره فعلا تغییری در کار نخواهد بود. بنابراین سرمربی استقلال باید از نود دقیقه بعدی و دیدار سخت مقابل مس رفسنجان کار را دوباره آغاز کند. شاید مثل دور رفت و با برد 2-0 در اولین بازی .

منبع ورزش 3