مهدی ترابی نظاره گر بازی پرسپولیس از جایگاه ویژه

22:48 - 1399/11/26
مهدی ترابی که به تازگی در نقل و انتقالات زمستانی به پرسپولیس پیوسته است امروز از جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی بازی تیمش را تماشا کرد.
مهدی ترابی نظاره گر بازی پرسپولیس از جایگاه ویژه

به گزارش "ورزش سه"، مهدی ترابی که بعد از یک و نیم فصل حضور در پرسپولیس در ابتدای فصل بیستم راهی لیگ قطر و تیم العربی شده بود، در نقل و انتقالات زمستانی این کشور به تهران بازگشت و بار دیگر به توافق با پرسپولیس دست یافت تا مهره کلیدی این تیم در ادامه فصل برای نیم فصل دوم لقب گیرد.

ترابی که با قدرت تکنیکی بالا و همچنین شم گلزنی مناسب یکی از نفرات مورد اتکای یحیی گل محمدی برای ادامه مسابقات محسوب خواهد شد، در بازی امروز با حضور در جایگاه ویژه شاهد عملکرد هم تیمی‌هایش مقابل شاگردان مهدی تارتار است.

مهدی ترابی نظاره گر بازی پرسپولیس از جایگاه ویژه7

ترابی از نیم فصل دوم و بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان قادر خواهد بود این تیم را در مسابقات داخلی و آسیایی همراهی کند.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.