حمایت قاطع مدیران استقلال از محمود فکری

21:34 - 1399/11/26
مدیران باشگاه استقلال حتی با وجود باخت برابر سپاهان از محمود فکری حمایت می کنند.
حمایت قاطع مدیران استقلال از محمود فکری

به گزارش "ورزش سه"، استقلال روز گذشته در مسابقه ای حساس مقابل سپاهان قرار گرفت و دو بر صفر در این دیدار بازنده شد. بعد از این مسابقه سیلی از انتقادها به سمت کادرفنی و بازیکنان آبی پوش روانه شده و در این بین محمود فکری سرمربی استقلال نیز بسیار مورد هجمه قرار گرفته است.

بسیاری از طرفداران استقلال در فضای مجازی نسبت به عملکرد تیم شان و از دست رفتن قهرمانی نیم فصل گلایه کردند و موضوعات مختلفی در این خصوص منتشر شده است.

مساله مهم اما در این خصوص حمایت هیات مدیره باشگاه استقلال از محمود فکری است. در حالی که برخی شایعات در فضای مجازی حکایت از دادن اولتیماتوم به محمود فکری داشت، اما اعضای هیات مدیره استقلال اعتقادی به این موضوع ندارند و قصد شان حمایت از سرمربی تیم است.

در این رابطه ظاهرا شب گذشته برخی اعضای هیات مدیره نیز با فکری تماس تلفنی برقرار کردند و به حمایت از سرمربی خود پرداختند. فکری که شب گذشته بابت باخت مقابل سپاهان بسیار ناراحت بود و حتی از نشست خبری نیز قهر کرد و آن را ادامه نداد، با حمایت هیات مدیره کمی دلگرم شده و حالا تیمش را برای مسابقات بعدی آماده می‌کند.

هیات مدیره استقلال به سرمربی تیم وعده دادند با تقویت تیم در نقل و انتقالات شرایط را برای فعالیت پرقدرت تر او مهیا می‌کنند. همچنین قرار است در جلسه فردای هیات مدیره نیز اعضا درباره مسائل مالی به بحث و گفت و گو بنشینند تا با حل نسبی مشکلات تیم با روحیه بهتری کارش را دنبال کند.

منبع ورزش 3