ویدیوی دیدنی نیکی مظفری با پدرش در پاریس + فیلم

19:48 - 1399/11/26
نیکی مظفری در تازه ترین پست اینستاگرامی خود ویدیویی دیدنی از خود و پدرش را در پاریس برای طرفداران خود به اشتراک گذاشت که شما هم میتوانید در ادامه مطلب این پست منتشر شده توسط وی را مشاهده کنید.
ویدیوی دیدنی نیکی مظفری با پدرش در پاریس + فیلم

با همراه ترین

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Niki (@nikimozaffari)

نیکی مظفری تنها فرزند خوانده است و سالهاست مادرش مرحوم شده است.شقایق فراهانی و تینا پاکروان از صمیمی ترین دوست های نیکی مظفری هستند.

  • نام: نیکی مظفری
  • سال تولد: 28 شهریور 1366
  • حرفه: بازیگر
  • پدر: مجید مظفری- بازیگر
  • تحصیلات: کاردانی معماری

نیکی مظفری متولد 28 شهریور ماه 1366 در تهران وبازیگر می باشد وی دارای مدرک کاردانی معماری از لندن است!

نیکی مظفری در دبیرستان تجربی خوانده و تصمیم داشته که داروساز شود ولی سر از معماری و آن هم در لندن درآورده است و دارای مدرک کاردانی معماری است. نیکی مظفری دو سال در کلاسهای بازیگری مرحوم سمندریان شرکت کرده و تجربه بازیگری هم دارد. علاوه بر بازیگری و معماری در رشته طراحی صحنه و لباس هم دستی بر آتش دارد و در بسیاری از پروژه های در پشت صحنه با سمت های گوناگون مانند برنامه ریز و مدیر تولید و … به فعالیت پرداخته است. نیکی مظفری تنها فرزند خوانده است و سالهاست مادرش مرحوم شده است.

ویدیوی دیدنی نیکی مظفری با پدرش در پاریس + فیلم20

عکس های نیکی مظفری

آغاز فعالیت بازیگری نیکی کریمی و فعالیت پشت صحنه

در زمان کودکی در چند نقش از جمله سریال بچه ها، قصه ها و فیلم ضلع ششم در سال ۷۳، ایفای نقش کرد. بعد در زمان دبیرستانی با تئاتری به کارگردانی آقای هادی مرزبان اولین تجربه حرفه ای خود را شروع کرد. نیکی مظفری بعد از برگشت از لندن و فعالیت در زمینه معماری زمانی در حدود ۸ سال را بعنوان مدیر تولید، جانشین تهیه کننده ، طراح صحنه، طراح گریم و … در فیلم سازی پدرش فعالیت نموده است .

دوست های صمیمی نیکی مظفری

شقایق فراهانی و تینا پاکروان از صمیمی ترین دوست های نیکی مظفری هستند. نیکی مظفری به تیم فوتبال استقلال علاقمند بوده و بازیکن محبوبش هم فرهاد مجیدی است.

روز تولد نیکی شدیداً نگران بودم

مجید مظفری:روزی که قرار بود نیکی به دنیا بیاید من از ساعت 10 شب مادر خدابیامرزش را به بیمارستان رساندم و بسیار هیجان زده و دلواپس بودم. دکتر قدری دیر رسید و این مسئله مرا نگران و عصبانی کرده بود تا جایی که دکتر از در دیگری وارد اتاق زایمان شد تا روبرو نشویم، ولی هنگامی که نیکی به دنیا آمد و فهمیدم حال همسر و دخترم خوب است شادمانی جای نگرانی را گرفت و از دکتر هم بابت عصبانیتم معذرت خواهی کردم.

نیکی نوزاد درشت، زیبا و قد بلندی بود. هنگامی که برای بار اول نیکی را از پشت پنجره اتاق نوزادان به من نشان دادند چند نوزاد دیگر هم در آن اتاق بود و من یکی از نوزادان را به پرستار نشان دادم و به شوخی گفتم« من اون یکی رو می خوام»

مجید مظفری: نام نیکی را مادرش انتخاب کرد .

نیکی مظفری:البته پدرم دوست داشت نام من را شهربانو بگذارد و مادر هم ابتدا اسم دُردانه را برایم انتخاب کرده بود. خدا را شکر که دُردانه نشدم( می خندد). به نظرم این نام مخصوصا برای زمانیکه سن و سال کمی بالا باشد اصلاً مناسب نیست.

ویدیوی دیدنی نیکی مظفری با پدرش در پاریس + فیلم1

تصاویر جدید نیکی مظفری

یکی یکدانه ام را لوس نکرده ام

مجید مظفری:نیکی تک فرزند، است ولی هیچوقت نه من و نه مادرش وی را لوس بار نیاوردیم. نیکی درکنار کودک های خویشاوندان و با فرزندان برادرها و خواهرم بزرگ شد و در کودکی هم تنهایی را حس نکرد. اما گاهی در نوجوانی ارزو میکرد که کاش خواهر یا برادر داشت ولی خب قسمت این بود که ما همین یک فرزند را داشته باشیم.

ویدیوی دیدنی نیکی مظفری با پدرش در پاریس + فیلم15

نیکی مظفری و پدرش مجید مظفری

مجید مظفری:هنگامی که نیکی کودک بود مدام جمعه ها صبح می رفتیم کوه و بعد از آن بولینگ عبدو. بعد هم می رفتیم رستوران البرز چلوکباب می خوردیم.

نیکی مظفری:ما همیشه در کنار هم هستیم. زندگی، تفریح و سرگرمی و سفرمان مشترک است؛ یعنی صرفا در زمانیکه بابا یا من سر کار باشیم کنار هم نیستیم که تازه چنانچه کارهایمان در یک زمان نباشد، سر کار هم به هم سر می زنیم و به نحوی کنار هم هستیم.

ویدیوی دیدنی نیکی مظفری با پدرش در پاریس + فیلم10

نیکی مظفری

بهترین همسفر دنیا

نیکی مظفری:بسیار اهل سفر هستیم و هر وقت زمان خالی داشته باشیم سریعاً برنامه سفر می ریزیم. بابا خیلی خوش سفر است و ما تا به حال به جاهای مختلفی در ایران و دیگر کشورها سفر کرده ایم.

نخستین باری که از ایران خارج شدم را فراموش نمی کنم. اولین سفر خارجی ام کشور ترکیه بود و آن زمان 10 ساله بودم و خیلی هیجان زده بودم و می گفتم« به به این جا چه قدر خارج است».

ویدیوی دیدنی نیکی مظفری با پدرش در پاریس + فیلم13

نیکی مظفری، حامد بهداد، مجید مظفری

ترس از پرواز

مجید مظفری: هنگامی که نیکی کوچک بود از پرواز و تکان های هواپیما می ترسید. در یکی از سفرهای خارجی مان به شرایط بد آب و هوایی بر خوردیم. هواپیما هم بسیار فرسوده بود و منظم تکان های شدید می خورد. نیکی هم ترسیده بود و بیقراری میکرد . درنهایت با چاره اندیشی مهماندار مجبور شدیم به نیکی قرص خواب بدهیم تا از ترس و نگرانی اش کم کنیم. فکر می کنم آن هواپیما اگر یک ساعت دیگر پرواز میکرد حتماً همه پیچ و مهره هایش باز میشد ( می خندد).

نیکی مظفری: من هم به مرحمت آن قرص پس از سفر از خواب بیدار شدم. من ترس از پرواز داشتم و خیلی تلاش کردم بر ترسم غلبه کنم که درنهایت موفق هم شدم.

ویدیوی دیدنی نیکی مظفری با پدرش در پاریس + فیلم4

عکس های نیکی مظفری

کاش تمامی دخترها مانند نیکی باشند

مجید مظفری:گاهی فکر می کنم کاش همه فرزندان و مخصوصا دخترها مانند نیکی باشند و رفتارشان با پدر و مادرشان مانند رفتاری باشد که نیکی با من دارد. نیکی دختری عاقل و بامحبت است و به خوبی مسایل را درک میکند . دخترم خیلی خانواده دوست است، از معاشرت با افراد فامیل لذت می برد. ما هیچوقت از دست هم ناراحت نمی شویم. گاهی بخاطر هم ناراحت می شویم ولی از دست هم هیچوقت!

نیکی مظفری:پدرم به من لطف دارند. من هم مانند خیلی از جوان ها گاهی لجبازی هایی دارم و دوست دارم یک سری مسایل را خودم تجربه یا کشف کنم. گاهی حتی این لجبازی ها درنهایت به ضررمان تمام میشود که باید تاوانش را پس بدهیم. ولی در کنار اینها عمیقاً معتقدم که باید به پدر، مادر و بزرگ ترها احترام گذاشت. احترام گذاشتن بین ما ایرانی ها در معاشرت ها و روابط مان یک سنت است و بسیار هم زیباست. من هم احترام گذاشتن را خیلی دوست دارم.

گفتگوی جذاب و خواندنی با نیکی مظفری و پدرش مجید مظفری

بسیار به هم وابسته ایم

کم تر پیش می‌اید که پدر و دختر ها بیش تر ساعت های روز کنار هم باشند، برنامه های سفر و تفریحات پایان هفته شان باهم گره خورده باشد و خلاصه از هر فرصتی برای کنار هم بودن استفاده کنند. ولی برای مجید مظفری و دخترش نیکی قضیه این چنین نیست.

این پدر و دختر آرتیست رابطه خوبی دارند و در روزهای تلخ و شیرین زندگی کنار هم هستند. هیچوقت از دست هم غمگین نمی شوند و روابط شان مثل دو رفیق شفیق است. فکر می کنید رمز موفقیت شان چیست؟

ویدیوی دیدنی نیکی مظفری با پدرش در پاریس + فیلم7

جدیدترین تصاویر نیکی مظفری

بابا همه زندگی من است

مجید مظفری:من و نیکی جان از هنگامی که همسرم درگذشت تنها زندگی می کنیم و بسیار به هم وابسته ایم. روابط ما خیلی بیشتر از روابط پدر و فرزندی، رابطه ای دوستانه است. خیلی برای هم وقت می گذاریم و در مورد چیزهای مختلفی با هم صحبت می کنیم. باوجود نیکی من هیچوقت در زندگی ام حس کمبود و تنهایی نداشته ام.

نیکی مظفری:بابا همه زندگی من است و خودش هم این را می داند. ما بیش تر از این که با هم روابط پدر و فرزندی داشته باشیم رفیق هستیم. من در تمام زندگی ام تلاش کرده ام همه حرف هایم را با پدرم در میان بگذارم زیرا معتقدم رفیق و دوست حقیقی هر انسانی پدر و مادرش هستند و هیچ کس خیر و صلاح فرزند را به اندازه پدر و مادرش نمی خواهد.

ویدیوی دیدنی نیکی مظفری با پدرش در پاریس + فیلم18

عکس های جدید نیکی مظفری